YURTDİSİNDA OKUMAK

Tabii ki bu da böyle serebral nirvana anları vardı bu yüzden bir Willner olaydır Van Dyke Parks okuma Lawrence Ferlinghetti en bir dize bölümü tarafından desteklenen “Ben Bekleyen Am”. Ve daha sonra gece, NRBQ Terry Adams, bazı gerçekleştirilen Thelonious Monk .

Nick Cave: tüm farklı unsurları köprü başardı bir sanatçı gecenin tartışmasız en büyük çizmek oldu. İlk yarı performansı sırasında piyano oturmuş, YURTDİSİNDA OKUMAK Mağara kesinlikle o şarkının farklı bir tür, muhteşem dediği ve ardından “Mercy Seat,” bir perçinleme sürümü ile oda sahibi “Aşk Mektubu”. Büyük bir alkışlayarak bırakarak, Mağarası “Ben daha sonra döneceğim.”, Söz

Sanatçılar, çoğu Petra Haden ve Sam Amidon , yapılan birden çok maçta bir kapak yapmak için gece geç saatlerde ortaya çıktı Williams, yaptığı gibi Velvet Underground ‘ın “Pale Blue Eyes.” “Biz sadece bu noktada winging konum,” dedi.Bu açıktı.

Bu noktada, Willner ve Chloe Webb zaten yükselen müzikal 1950’lerde San Francisco seyirci taşınan bir video eşliğinde ufuklar çalışma gördüm onların göz kamaştırıcı performans, bir gece sadece ayakta alkışlayarak kazanç “, Howl” okumak ve vardı mükemmel onların okuma bina drama ile senkronize düzenleme.