yurtdışında denkliği olan üniversiteler

Tüketici hakları örgütü Choice kararı nedeniyle eski telif hakkı yasaları yasal belirsizlik içinde Avustralyalıların yaklaşık üçte birini terk ettiğini savunarak, kararı eleştirdi.

“Biz birileri yasadışı online siteleri için mahkemeye alınmıştır Avustralya’da bir davayı görmek için henüz ettik. Biz Avustralyalılar korsan TV şovları ve filmler üçte biri ve bizim mevcut telif hakkı yasaları çerçevesinde onlar binlerce dolar yüzlerce para cezaları çarptırılabilir endişeleniyorsanız, yurtdışında denkliği olan üniversiteler “Seçim kampanyaları yöneticisi diyor ki biliyorum Erin Turner bir açıklamada.

‘Mezun Tepki’ göz önüne alındığında Avustralya Kamu, Telif Hakkı Yasası Yenileştirme için Commits

“Bizim telif hakkı yasaları 1960’larda yazılmış ve insanların VCR üzerindeki gösterileri bantlanmış kabul etmek güncel son edildi. Biz yasaları düzgün dijital çağda telif hakkı ve tüketicileri hem de koruma ihtiyacı dengelemek emin olmak gerekir. Çünkü bizim out-of-date telif hakkı yasalarının bu keşfedilmemiş yasal bölgedir. Telif hakkı ihlali suçlanan herkes yasal tavsiye almalısınız. ”

Sınırsızlar Kulübü durumda hak sahipleri ve İSS’ler arasında bir anti-korsan sanayi kodunun müzakerelerin ay sonra geldi. Önerilen bir korsanlıkla mücadele sanayi kodu kayıt için Avustralya İletişim ve Medya Kuruma Çarşamba sunuldu.