yurtdışı üniversite fiyatları

“Senaryoyu ilk okuduğumda, iki yinelenen temalar, su ve metal vardı, karakterler ile mücadele ne tanımlanan iki şey,” Jewel diyor. “İnsanlar biter metal ile buluşturmak için çalışıyoruz” – terkedilmiş binalardan sıyırma bakır bir anahtar gelir kaynak olan Lost River Detroit ‘ın sürümü – “ve ana karakteri arabasına, aynı zamanda metal üzerinde çalışıyor, kurtulmak için kasaba ve sudan. ”

Jewel waterphone, esinlenerek bir yinelenen gong gibi ses sağlamak için denilen metal bir perküsyon aleti kullanılan High Noon . Rüzgar çanları, diyor, yurtdışı üniversite fiyatları kullanılan “eksikliği olan karakterleri temsil etmek. Fikir sonically, bireysel olmak kurmak ve üst üste olacağını sesleri sahip oldu. Şeyler daha yüksek seviyelerdeki hale geldikçe, rüzgar ahenge daha stresli, daha fazla metalik, şiddet olur. ”

Soundtrack yara skorundan hurdaya parçalardan biri Jewel filmde yürümeye başlayan çocuk için yazdığı bir tema Frankie . O bir Fisher-Price rüzgar-up kayıt çalar mahvetti ve “Oh My Little Dog Gone Has”, “Humpty Dumpty” ve “Edelweiss dışında Frankie için bir tema yarattı.”

“Metale olan ilişkisi daha masum olduğunu,” Jewel gözlemler.

Jewel skor bitirdikten sonra Lost River Mayıs Cannes Film Festivali’nde galası yapılan ve incelemelerde çöpe atılan Gosling gördüm, o bir sonraki Chromatics albüm çalışmalarına devam Sevgili Tommy . albüm için şarkılar süredir bitmiş olan ve o ortaya çıktığında indirimlere dair bir ilan Sevgililer Günü albümün gecikmeli salınımını Nehri Kayıp yaklaşık aynı zamanda çıkıyor olacaktır.