Yaz Okulu

Genç ve Çocuk Programları Detaylı – Akademik Bilgi
Akademik Bilgiler
Tam zamanlı İngilizce öğretmenleri ekibimizin önemli bir parçasıdır, oğlu veya kızı gibi sıcak davranıp ingilizceyi öğretmeyi amaçlarlar, bazende bir dost gibi dertleşebileceğiniz öğretmenlerimiz mevcuttur, deneyimli, iyi nitelikli ve tüm akademik rehberlik sunabilecek kapasitedelerdir. Çocuğunuzun ihtiyaçlarını her zaman göz önünde bulundurup destekleyecek ekibe sahibiz. Öğretmenlerimiz çocuğunuza bütünsel dil eğitimi ihtiyacına göre temel dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur ama İngilizce kendine güvenen ve akıcı konuşmacı olmaya özel bir odaklanma ile ustalaşmış öğretmenlerimiz.
Metodoloji
Öğretim üyelerimiz eğitimi öğrencinin kalbine yerleştirir sınıfta bir öğrenci-merkezli, iletişimsel yaklaşım kullanın. Etkinlikler çocuğunuzun maksimum fırsatları etkileşim ve s gibi güven oluşturmak için izin, küçük gruplar ya da çiftler halinde düzenlenmiştir / o İngilizce yeterlilik aynı yaşta ve seviyede malta dil okulu arkadaşlarıyla İngilizce iletişim kurar.
Sürekli Mesleki Gelişim ve İş ingilizcesi
Her yıl bizim öğretmenlerin Sürekli Mesleki Gelişim (SMG) bir parçası olarak Öğretmen Yetiştirme kurslarına katılmak ve dinamik olarak ders yapmak ve farklı yaş grupları için mümkün olduğunca ilgi çekici nasıl gibi EFL alanlarda çeşitli atölye izleyin. SMG öğrencilerimizin öğretim en yüksek standartları deneyimli Malta Dil Okulları yeni öğretim trendleri ve teknoloji ile ESE öğretmenler her zaman olmasını sağlar.
Akredite edilmiş Trinity Sınav Merkezi
ESE Gese için akredite Trinity sınav merkezi (İngilizce Entegre Beceriler) ve İMKB (Konuşulan İngilizce Sınavlar Kademeli) ‘dir. Öğretmenler sınavlara hazırlık Gese ve İMKB sınav kursları sunmak için Trinity tarafından eğitilmiştir.
Okulumuz hakkında
Her sezon boyunca, genç ve genç öğrenciler ESE yaz ek okullara tahsis edilir. Bu okullar aydınlık ve uygun bir güvenli ve uyarıcı bir öğrenme ortamı yaratmak için donanımlı iyi aydınlatılmış derslik sahiptir. İlkbahar, Sonbahar ve Kış tatili sırasında, ESE ana okulu kullanılır. Okul büyük ve modern ve (ingilizce dil kursları interaktif yazı tahtaları ile bir çok farklılık sunar) 60 derslik, 2 bilgisayar laboratuarı, bir ihtiyaç merkezi / kütüphane, kafeterya ve öğrenci salonu içermektedir. Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın sunduğu Malta Dil Okulları paket fiyatları sade ve sadece malta dil okulu paket fiyatlarına özel kampanyaları bulunmakta.