X Files Fox Ağı

Siyah Yağı onları batma yoluyla insanları enfekte arılar aracılığıyla iletilmiştir. Insanları korumak ve Dünya’nın işgali durdurmaya çalıştı, bir isyancı yabancı hizip de vardı.Uzaylılar halihazırda kaçırılan insanlarda şeklinde kendilerini klonlanmış ve daha kaçırma önlemek ve siyah Oil insanlar dayanıklı hale getirmek için çok çalıştı. Onlar hükümet için çalışan, uzaylı kafatası avcıları ve paralı askerler tarafından ezildiler.Ajan Mulder ve Scully yavaş yavaş araştırdık her paranormal dava ile delil toplama yoluyla komplo hakkında öğrendim.

Onun kararının gerekçesi açıklandı olmamasına rağmen David Duchovny, sezon yedi şov yaptı. O da daha fazla para istedi, ya da o Ajan Mulder oynamaktan yorgun var vardı ve farklı filmlerde hareket istedim önerileri olmuştur. Duchovny kalan iki sezondur Ajan Scully ortağı haline Ajan John Doggett, Robert Patrick tarafından değiştirildi. Seride, Ajan Mulder hemen önce kardeşi yıl gibi, uzaylılar tarafından kaçırıldı.

X Files derece başarılı bir dizi olduğunu kanıtladı. Tamamen yeni bir fan kültürü yabancılar onları ilgili ileri gerçek hayat olayları ve tarihsel gerçekleri zoraki açıklamalar koyarak, komplo teorileri bir dalga tetikleyen, ondan çıktı. Uzun zaman önce X Files , yabancı cisimler, uçan daireler ve diğer ekstra karasal eserler bildirildi tutuldu FBI gizli emanetçi, hakkında çeşitli şehir efsaneleri vardı. X Files sloganlarGerçek Out There mı , Trust No One ve I Want to Believe zaten şüpheli kamu yapan ve hükümetin önceden varolan güvensizliği artırmıştır.

X Files bile normal bilim kurgu hayranları değildi insanlara, büyük bir televizyon izleyici çağırdı. Franchise ürünleri geniş bir dizi çizgi roman, dergi, T-shirt, video ve bilgisayar oyunları da dahil olmak üzere ilk birkaç mevsim, sonra izledi. 1998 yılında, bir sinema başlığı altında yayımlanan Geleceği Fight: X-Files . O Amerika Birleşik Devletleri’nde yaptığı uluslararası daha fazla başarı elde rağmen eleştirmenler tarafından iyi karşılandı. televizyon dizisi Birleşik Krallık 10 milyon insanın düzenli izleme rakamlarını vardı.