üsküp üniversitesi Türkçe eğitim

Çocuklar yetişkinler gibi başarılı ve doyurucu bir yaşam için duygusal sağlıklı olmak gerekir. Onlar insani değerlerle tamamen işleyen yetişkinler içine büyümeye eğer duygusal ve sosyal zeka gelişimi önemlidir. Diğerleri, sevgi, dürüstlük ve şefkat bakımı gibi iyilik gibi değerler, bize iyi insan olun. Öğrenciler yetişkinlerin örneğinden ve yetişkinler onları tedavi yoluyla bu değerleri öğreneceksiniz. Birçok öğrenci tedavi ediliyor yolu, onların yaratıcılıklarını azalan potansiyel engelleme ve daha az şefkatli ve empatik olmayı öğreterek, öz-değer duygusunu düşürücü olduğunu.

Öğretmenler öğretmek ve öğretirken müfredat dayalı kendi ders planları oluşturmak için izin verilmelidir. Onlar Test hazırlık yapıyor harcama saat yerine kendileri için düşünmeyi öğretmek için zamana ihtiyacım var. Onlar da diğer öğretmenlerle işbirliği için zamana ihtiyacım var.

Böyle Finlandiya biri olarak eğitimin mükemmel modeller okullar vardır. Bunun yerine başarılı olanlar sonra bizim eğitim sistemini modelleme, ABD, “serbest piyasa” felaket Şili gibi eğitim sistemlerinin ayak izlerini takip ediyor.

harika bir eğitim sistemi için gerekli olan değişiklikleri yukarıdan aşağıya aşağıdan yukarıya yeterli eylem ve basınç kalmayıncaya kadar gelmeyecek. PTB gerekli değişiklikleri yapacaktır önce öğrenciler, veliler, öğretmenler ve okul yöneticileri çok sayıda protesto etmek gerekecektir. Bunun bir örneği, Texas yeni oluştu.Yüksek bahisli test hakkında tüm kızgın Anneler eylemde devlet siyasileri ikna etti. Onlar 15-5 yıllık standart testlerin miktarını azaltmak için oy kullandı.