Üsküp üniversitesi tıp fiyatları

Öğretim İkinci Dil olarak İngilizce de zor olmak zorunda değildir. Modern teknolojik imkanlarla icadı ile, yaşam dil eğitmenleri için çok daha kolay hale getirilmiştir. Kısa tartışmada, biz ESL sınıflarında teknolojisinden faydalanmak için nasıl bakıyor olacak.

İkinci dil eğitmeni olarak İngilizce olarak amacımız öğrencilerimizin etkin hoparlörler olmak üzere İngilizce öğrenme keyfini yardımcı olmaktır.

Eğer teknoloji yardımı ile ESL öğretmek ve bunu başarmak bir kaç yolu vardır:

1. Oyun

Herkes oyunları sever. yaşlı, genç, erkek ve kadın aşk oyunları oynamak vardır. Oyunlar genellikle eğlenceli ve bir şey “eğlenceli” ile ilişkili insan zihnini uyarır edilir, çünkü bu. ESL öğretmeni olarak, şimdi uygulamaları, dilbilgisi ve cümle inşaat düzeltmek için imla aksanıyla aralıkları İngilizce dil farklı bir yönünü ele bilgisayar tabanlı oyunlar vardır. İnsanlar belirli bir hedefe ulaşmak için önceden programlanmış oyunları maruz kaldıklarında daha hızlı öğrenmek ona ve aynı zamanda da, onlar eğlenceli yakalamak. İnsan diğer bilgi formu daha işlemek için görsel bilgi daha kolay bulmak olduğu keşfedilmiştir. Onlar görmek ve keyfini ise, onlar bunu öğrenebilirsiniz. İyi tasarlanmış oyunlar bu hedefe ulaşmak için bilgisayar programcıları tarafından yazılmış. Daha iyi, bunları kullanan erken başla.