Université Lille

Lille kentinin kalbinde, üniversite Lille 2 alan Kanunu, Sağlık, Yönetim ve Sporda yüksek kaliteli eğitim sunmaktadır. Üniversite, dünyanın değişen doğası bugün adapte başlangıç ​​ve devam eğitim vermektedir. Bu nedenle, geleneksel disiplinlerle yanında, profesyonelleşmiş oluşumları Lille 2 ayrıcalıkları geliştirme ve günümüzde son derece completive çalışma ortamına hazırlar.

onun öğretilerinin zenginliği, onun oluşumları çeşitli 4 Yüzyıllardan beri, her zaman yenilenen ve ülke genelinde bilinen bir mükemmellik çevirir, bir tarih üzerinde yalın. kariyerlerinin üst kısmında öğretim mevcut ve gelecekteki çalışmalarında daha iyi bir başarı için öğrencileri hazırlamak için iyi eğitimli vardır. Eğer Üniversitesi’ni ziyaret için bir şans yaparsanız, okul öğrencileri için bir başarı stratejisi geliştirmek için hedefleri yola nasıl kendiniz için göreceksiniz.

Üniversite mevcut başarılı bir strateji Tice erişerek çalışmalarını optimize etmek amacıyla öğrenciler için güçlü bir destek sistemi eşlik ediyor, ama aynı zamanda zengindir zengin bir öğrenci hayatı sağlamak ve öğrencilere bir şans vermek için dünyaya yani açıldı çeşitli kültürel organizasyonlar ve spor katılmak. Üniversite başlıca uğraşı başarısızlık ve düş kırıklığını önlemek için. Bunun için, üniversite karşılama paketleri, bilgilendirme toplantıları, oryantasyon gibi öğreticiler sunmak için çalışıyoruz.