Ticari Sinema

Kendi stilleri ölçüde farklı olmasına rağmen, her iki filmler yaşlı kadın puslu, eksik anılar itlaf edilir. Onların konusu “bellek öbür” savaş sonrası kuşak tarafından üretilen Holokost sanatı en zeki güncel yorumcular arasında University of Massachusetts profesörü James E. Young, tarafından ileri sürülen bir terimdir. O görsel sanatçılar ve mimarlar hakkında çoğunlukla yazıyor olsa, Genç (diğerleri ile birlikte), saygıyla ilk elden tecrübe değil tarihini tasvir çalışırken, çağdaş sanatçının etik ikilem altını çizmiştir. Ticari sinema, belirsizliğe sınırlı hoşgörü ile, bu bir özellikle sert bir zaman vardır. Hollywood’un kamplarında korkunç yakınlık, hayatla, “insan ruhu” kutlamak veya yeniden kalıplaşmış film içine muazzam kaynaklar atmak olacaktır. Genç “geride boşluk,” dediği taşıma, fragmanları bellek sunulması çok daha zor olduğu kanıtlanmıştır. Aimee & Jaguar ve Voyages başarı farklı derecelerde ile meydan anlaştım.

Kendi merkezinde sıradışı romantizm rağmen, Aimee ve Jaguar çoğunlukla bir çok geleneksel bir film için. Kuşatma altında bir şehir – sağlam Max Farberbock, ilk kez yönetmen tarafından yapılan, tiyatro yaşam ve aşk kafa, korkunç bir deneyim yakalar.Hava saldırısı sirenleri senfoni de şık akşamları kesiyoruz. Bir otel Hulk moloz bir sokak kenarında oturur. İçinde, üst kabuk çapkın kokteyl sohbet yürütmektedir.Dışarıda, yaralanan organlar uzakta ilk yardım carted edilir, ve mülteci ailelerin yanmış-out araçlarda küme.

“Biz heyecanlı zamanlarda yaşıyoruz,” Felice karakteristik darağacı mizah ile duyurdu.En iyi onun 1930’larda de Katharine Hepburn gibi, Maria Schrader, risk alma Yahudi seductress tüm açılar ve cüret olduğunu. Nefret kalbinde Dikilen, Felice hayatta kalmak daha fazlasını yapar; o çalıştığı Nazi gazetesi ofisleri belge ve bilgileri kaçakçılığı, büyür. …