Sınavsız üniversite

Wayne C. Booth, William H. Rueckert, Robert Wess, Thomas Carmichael, Michael Feehan gibi Burkean armatürlerin tarafından daha önce yayınlanmamış Kenneth Burke tarafından yaklaşık yazıları artı deneme Burke çalışmaları alanında Bitmeyen Oturumlar yayınlanmasına önemli bir olay yapmak ve edebiyat eleştirisi ve teorisi daha geniş alanda.

Editörler Greig Henderson ve David Cratis Williams üç bölüme maddi ayırdık: “Eleştiri, Symbolicity ve mecaz” ve “Aşma ve İlahiyat Motive” “İfade, İletişim ve Aşma Diyalektiği”.

Birinci bölümde, Williams’ın metinsel tanıtımı ve Rueckert denemesi Dramatistically Dikkat Güdüler ve Poetika, Sembolik Burke’ün A oluşumunu ve kompozisyon analiz.Henderson edebi form ile bu iki deneme ‘endişeleri geri eleştiri, Counter-Bildirimi Burke’ün ilk kitabı dinlemek nasıl göstererek parçası iki açar.

Thomas Carmichael gibi Paul de Man, Jacques Derrida, Stanley Fish, Fredric Jameson, Jean-François Lyotard, ve Richard Rorty gibi düşünürlere Burke’ün ilişkisini tartışıyor.Mecaz, kinaye, synecdoche ve ironi – Wess hareket, ajan, sahnede, ajans ve amaç Burke’ün dramatistic pentad ve onun dört ana tropes arasındaki ilişkiyi analiz eder.

Üçüncü bölümde, Burke ile Stand madenleri onun yayınlanmamış yazışmaların Burke nazlı bir teolog olduğunu göstermek için. Michael Feehan yerine kalıcılığı ve Değişim Marksizmin bir naif türlü ribaund daha, o “bir Hıristiyan Bilimcisi olarak öğrendiklerini” vardı ne ribaund bir 1983 röportajda Burke’ün vahiy tartışıyor.