Ölüm Cezasına Spotlight

“Duymak her kelime sahnede temsil insanlar geliyor,” dedi bir ses başında duyurdu.

sahne karanlık ve bar tabureleri gibi bakmak on yüksek siyah sandalyeler vardır.Sekiz sandalye hemen yanında birbirine paraleldir. Sonra, diğer sekiz daha yüksek oturup sahnede her iki ucunda iki sandalye vardır. Zaman zaman sesler (müzik, Silah sesleri, çarparak hapis bar) dışında, bu gösteri. On aktörler koltuk almak – Amerika’da yeniden başlar ve yaşam, ölüm, adalet yoluyla yolculuk, ve sonra hayatı – bazı ikili parçalar var. Gerçekten hiç Amerikalı başlıca nedeni konunun tiyatro ve yazarlar tarafından alınan yaklaşımla temize gibi bir şey olmamıştır.

Oyun Yazarları şimdi evli, Boş ve Jensen, onlar aktörler ve yazarlar olduğunu iddia ediyorlar. Ama iki mücadele New York aktörler genellikle usta en zor olarak tanımlanan edebi türe de onların el çalıştı nasıl açıklayan bir hikaye var.

“Biz yaklaşık bir atölyede 2000 baharında Columbia Üniversitesi’nde bir konferansta vardı ‘Death Row 10,’ ‘Boş başlar. “‘Death Row 10’ Chicago polisinin üyeleri tarafından işkence ve taahhüt vermedi suçlarla itiraf zorunda kalmıştı Illinois bireylerin bir grup vardı. Biz bu durumlarda atölye vardı ve üzerindeki adamlardan biri idam telefonla arar ve onun hikayesini anlatmaya başlar. ”

O kişinin çağrı ortasında gardiyan geldi ve telefon kesti nasıl ilgilidir. “Bu çok duygusal bir andı,” diyor. “Bütün oda ağlıyordu.”

Deneyim esinlenerek ve normalde böyle konularla ilgili değil başkalarına bunun kişisel doğasını getirmek isteyen, iki bunu nasıl birbirlerine notlar yazarak başladı. …