Malta dil okulu eğitim

Onbeş başkanlık kampanyaları bu uzunlamasına bir çalışma kazanan ve reklam kaybetme arasındaki farklılıkları izole etmek sözcük analizi kullanılmıştır. 1952-2008 kampanyalardan 1,227 reklam kullanılabilirliği örneği Diksiyon 5.0 sözcük analiz yazılımı ile analiz edilmiştir. Sonuçlar kaybedenler karşı başkanlık kazananların reklam arasındaki anlamsal farklılıkları çarpıcı belirtti. Kaybedenler kendini bağlı I / me / sözlerimi daha yüksek iken Kazananlar, pozitif terimli ve gruplara diğer yönettiği referanslara anlamlı olarak yüksek bulundu.

dört yıllık başkanlık kampanyaları halka büyük ulusal ilgi hayati konuda olduğu gibi alimlerin iletişimi ve ikna analiz etmek siyaset bilimciler, iletişim bilim adamları, ve diğerleri için doğal bir laboratuvar sağlamaktadır. Jamieson gözlemlediği gibi, “siyasi reklam şimdi başkanlık için adaylar seçmenlere mesajlarını iletişim hangi önemli araçtır.”, Çünkü kampanya reklamları detaylı analiz hak 1

Bariz iken başkanlık kampanyası reklam analizi kaybetme reklam karşı reklam kazanma açısından reklam analiz çok az ilgi gördü şaşırtıcıdır 2, bilimsel araştırma için zengin bir alan olmuştur. Bu kaybedenler karşı başkanlık kazananların söylemini ayıran reklamlarda nedir? Gelecekteki başkan adayları geçmiş başarılı adayların retorik vurgu neler öğrenebiliriz? Gelecekteki adaylar retorik Ne vurgular kaçınmak gerekir?