Malta Dil Okulları

Eğitim Sitesi Fakültesi Hoşgeldiniz

Malta Dil Okulları sitesi Eğitim Fakültesi karakterize faaliyet merkezi için hızlı bir referans sunmak içindir. Fakültesi bünyesinde bölümlerin her biri bizim toplum içinde sürekli değişen talepleri ve zorlukları karşılamaya yönelik lisans ve lisansüstü dersleri sunar. Lisansüstü sertifikaları, kısa kurslar, hizmet içi eğitim, seminer ve kamu sunumlar sürekli meşgul olan personelin faaliyetlerinin üyelerinin zengin portföyü daha yönleri vardır. derslere ek olarak, birkaç personel üyeleri ulusal araştırma ve projeler başlattık ve uluslararası düzeyde. Bu çalışma, Avrupa ve diğer ülkeler arasında araştırmacılar ve bilim adamlarının geniş bir sayıda güçlü ilişkilerini geliştirmek için Fakültesi sağlar. Ortak Yüksek Lisans derslerin teslim, AB ve diğer kuruluşlar, uluslararası konferans ve atölye çalışmaları, ve hakemli dergilerde araştırma makalelerinin yayınlandığı kuruluş tarafından finanse edilen projelerin koordinasyon personeli girişimler bazı üyelerinin katılmaya devam vardır . Fakültesi’nde akademik ve akademik olmayan personel hem de adına, bu nedenle web sitesinin çeşitli bölümlerine göz atmak için tüm bu daveti iletmek istiyorum, mevcut olanı bulmak ve önerilerinizi, eleştirilerinizi veya bize yardımcı olmak için istekleri göndermek yerel ve uluslararası toplumun karşı sahip bağlılığını artırmak.Prof. Valerie Sollars Dekanı Eğitim Fakültesi

Eğitim Fakültesi 1978 Ana endişe kurmak oldu hizmet öncesi öğretmen eğitimi, savaş sonrası yıllar iki eğitim kolejleri ilk yerine getirildiğini beri önce vardı ve bir rol – Michael erkekler için, Mater Admirabilis Kadınlar için – ve sonra, 1972 sonrasında, (1974 kadar) Eğitim Malta Koleji ve Mcast de Eğitim Çalışmaları Bölümü (1978 kadar) tarafından.

1980 yılından bu yana, Eğitim Fakültesi eğitim ve öğretim daha geniş bir anlayışına bağlı olan rolleri çeşitli almıştır.Ancak, ana odak hizmet öncesi ve hizmet içi öğretmen eğitimi kalır. Nitekim, Fakültesine bağlı öğrencilerin büyük bölümü alanlarında böyle uzmanlık neden tam zamanlı B.Ed. (Hons.) Veya PGCE kursları, ya da part-time sertifika, diploma ve master kurslarına birini birini takip danışmanlık, özel gereksinimli çocukların eğitimi, sınıfta bilgi teknolojisi kullanımı, yabancı dil olarak İngilizce öğretiminde ve eğitim yönetimi ve yönetim gibi.

Fakülte, ancak, yetişkin eğitimi, medya çalışmaları, gazetecilik, gençlik çalışmaları ve kütüphanecilik gibi alanları malta dil okulları içeren bir eğitim daha geniş bir repertuar sunuyor. Fakülte kalite öncelikle öğretim, araştırma, danışmanlık çalışmalarıyla tüm yönleriyle, eğitim ve eğitim kaynaklarının sağlanması teşvik için çaba ve modelleme, kendi uygulama yoluyla, bu çaba yüksek standartlarda tüm öğrenme telkin ulaşmak için ayarlar.