Makedonya Üniversitesi web sitesi

Okumak öğrenmek için, o grafik tasarımlar olarak İngilizce kelimeleri ezberlemek gerekir anlattı. O Rudolf Flesch, onun 1955 çok satanlar açıklanan tüm nedenlerle başarısız “Johnny Okuyamıyor Neden.” Neredeyse gibi yıkıcı, çocuk topluca Reform Matematik denilen düzine müfredatının birini kullanarak aritmetik öğrenmek gerekir.Fazlasıyla belgelenmiş olduğu gibi bu, son derece hantal ve çocuklar için sinir bozucu olan.

Şimdi gerçekten benziyor, faaliyetlerde o önlemek için tercih edebilirsiniz olmayan bir durumda kilitli huzursuz ve sabırsız bir çocuk, hayal. O talimat. ivazsız zor ve sıkıcı duyuları Giderek, o asiler. O başarılı asla izin nerede Zaten o, bir gelecek umutsuz ve korkunç tanıklığı.

O her gün depresif okula geliyor ve yapmak çok zordur görme-kelime ezberlemek için söylenir. Aslında 100 ana yoksa, sonraki 100 beynini mahçup edecek. Aynı anda, o anlayamıyorum şekilde aritmetik öğrenmek için yapılır.Hatta onun anne ona o öğrenmek gerekiyordu tekniklerini açıklamak mümkün değil.

ERİŞİM: Yani her gün, her hafta, her ay, sıradan bir çocuk havada yanıp sönen bir işareti bakıyor ENGELLENİR .

O yapmak gerekiyordu ne olursa olsun, o bunu yapamaz. O, o gerçekten istiyor istiyor. Bir çocuk ama cockiness ve güven başka ne var? Boys kural! Ya da bir zamanlar yaptılar. Ancak herhangi bir durumun ana olma duygularını bizim Eğitim Kuruluş karanlık deha için hiçbir maç.

Daha sonra kızgın, somurtkan olur. Onun anne onun hakkında fısıldıyor duyar. O öğretmen iyileştirme ve disleksi hakkında konuşuyor konferanslar gider. O DEHB olan anlattı. O Ritalin gerekebilir.