makedonya üniversitesi ücretleri

O yedi ve başarısız olduğunda düşünün. Sekiz ve hala başarısız olduğunda düşünün. O dokuz ve daha pervasızca başarısız olduğunda düşünün. O basit şeyler yapmak için onun yetersizlik konusunda hocasına ve veliler ile olmuştur kaç tartışmalar düşünün. Güven iç çöküşü düşünün. Ailesi ve onun dünyadaki tüm yetişkinler düşünüyorsanız, o özürlü olduğunu, o olmalı, açık açık koymak.

işaretleri her yerde yanıp: BAŞARI: . İMKANSIZ DREAMS: CRUSHED.

Sax video oyunları üzerinde vurgu bir sürü koyun ama belki o geriye vardır. Okul dünya erkek çaresiz hissettiren düşünün. Ama sanal dünya, birçok erkek aslında akıllı, son derece yetenekli insanlar olalım. Hangi dünya tüm gün kalmayı seçiyor?

Bu bir suş ise Dr. Sax, erken okuryazarlık eğitimi vurgu çok koyar. Çocuklar aslında okumak öğrenmek yapsam neden bir gerginlik olurdu? Okuma eğlenceli. Bu suşu con var. Bu yetişkin okumak için çocuklara öğretmek gibi davranarak ama onları o katil okumak öğrenmek icar değil.

Sax erkeklik gözardı ediliyor konuşuyor. Okul yıllar geçtikçe Belki nötralize, daha doğrudan sarılıyor erkeklik olgusu var ve.

Sonunda. kimse bu tüm kasıt var olduğu izlenimini asla kaçamazsın. Eğitim kurulması güven kaybına neden için bu yöntemleri kullanıyor mu? Sonra kötü insanlar. Onlar daha iyi bilmiyorsanız, o zaman beceriksiz insanlar.