Makedonya eğitim ücretleri

Reklam yönetmelik ve reklam etiği ve alanındaki sosyal sorumluluk onların ilişkisi etkileşimini içeren temel ikilemler vardır. Analiz aynı zamanda çözünürlüğü umarım onları anlamak için katkıda ve.

**********

Reklam yönetmelik bir bilim adamı olarak, ben reklamverenler uygulanan bir dış güç olarak tüketicinin korunması düşünmek eğilimi var. İşte ben, reklamverenlerin alternatif gibi konularda etik uygulamak için kendi seçim nasıl incelemek. İkincisi potansiyel pazarda tüketici başarı ve memnuniyetini sağlamak için ek bir yardımdır.Ve yine, ne kadar biz ondan bekleyebiliriz? Potansiyel Başarı otomatik olarak değil gibi görünüyor – kanunla hür faaliyetleri toplumsal korumaları empoze etmek finans dünyasında son hataları dikkate!

Bu etik reklamverenlerin kullanımı kanunu onlara nasıl kullanıldığını kendi gözlemlerine son derece bağımlı olduğu görülmektedir çünkü benim muayene, kadar ilk beklendiği gibi reklam hukuku konu ayrılmanın içermez. Yasa ve etik tüketicinin korunması tatmin edici derece üretiminde birbirleriyle ilişkilerini nasıl – Sonuç olarak, konu etkileşimli iki güçlerin rolü bir göz haline gelmiştir. Benim tartışma reklam ve diğer satıcıların üzerinde yoğunlaşmaktadır rağmen bu tür türevleri, ev kredileri, kredi kartları veya benzeri finansal araçların oluşturulması gibi, eylemler ‘konuşmasında, aynı zamanda çeşitli satıcıların uygulanabilir’.

Reklam kanun ile uzun vadeli bir bilim adamı olmuştur, ama etik ile ben var. Etik bir gerçek bilim adamı, diğer şeyler arasında, onları filozofların pek çok çeşitli analistler tarafından geliştirilen başlıca sistemler ve Thomas Aquinas gibi çoğu tarihsel figürler okudu. Bunu çok ilginç buluyorum, ama uzakta hukuk konu kendimi çekmeyin çünkü ben çalışmanın bu tür vurguladı asla. Ancak, yasal olarak sorumlu olmak değil ise sorumlu olan etik, gönüllü olduğu düşüncesi biraz zaman verdik.