Makedonya Türkçe eğitim

Ben 20-20 VİZYON VAR. Ben geniş bir şehir karşısında NORMAL ÖLÇEKLİ BELİRTİLERİNİ OKUYUN CAN. Ama ben tam sayfa gazete ilanları dibinde minik italik ile karşı karşıya olduğumda bile benim okuma gözlük ile sert şaşı zorunda. Bu arabalar, giysi, ve cep telefonları için 72 maddelik türü inanılmaz fırsatlar sunuyoruz reklamlar, daha sonra bacaksız feragatnamelere ile onları geri almak. HG Wells, geç bilim kurgu yazarı, bir zamanlar, “yasal yalan” olarak adlandırılan Reklamlar, çoğunlukla tanımlanabilir. Onlar onları yerinden ipuçları alıcı-sakının.

Bu MerriamWebster.com olarak tanımlayan advertorial durum, değil “editoryal biçimini taklit bir reklam.” Sorun, bu taklit adet çok sık gerçek bir şey gibi görünür olmasıdır.

advertorial haberlerle dolu başlıkları, hatta Arşiv-var, ve bunlar düzenli haberler gibi okudum. Bunlar genellikle ikna edici, iyi yazılmış, ve sadece kağıt haber parçaları gibi gerçek insanlardan alıntılar, içerir.

Ben onların haber ürünün kirliliği konusunda endişe kim konuştum Editörler advertorial onlar işe reklam veya iş bölümleri, ya da insanların eseri olduğunu söylüyorlar. Kağıtları kendi Advertorial kökenlerini gizleme böyle güzel bir iş çünkü Okuyucular genellikle, bilmiyorum.

nedenleri açıktır: haber merkezlerinde alt-gömlekleri kârlarını zoka gördük ve onların yayınlarını desteklemek için yeni yollar arıyor. Tek yönlü yangın veya bu haber merkezlerinde muhabir birçok dışarı almak olmuştur. Diğer yol kimsenin fark umuyor, onların haber sayfalarında advertorial sayısını artırmaktır.