Makedonya eğitim hukuk fakültesi

Helal olmak biz yapmak veya kendi üzerine sadece reddetmek bir seçim değildir.Federal ve eyalet düzenlemeleri satılık öğeyi anlatan nondeceptive olması ticari konuşma gerektirir. Bunu karşılamak için gönüllü olamaz çünkü en azından artık yasa alır daha yakalamak için, bu gereksinimi karşılamak için gönüllü olamaz. Aldatıcı Satıcılar durdurmak için gerekli olabilir, ve bunlar yapmazsanız, bazen ceza ve hapse bile geziler karşılaşabilirler. Onlar önlemek için gönüllü olamaz.

Etik ilkeler deceptiveness, çok ve diğer haksız fiilleri yasaklar. Haksızlık burada yer yok olduğu için zor bir kavramdır. Kısacası popüler bir örnek bu satış anlamak olmayabilir çocuklara reklam olmak, aldatma nedeniyle ek olarak insanlara zararları içerir alıcının ilgi için yetersiz saygı yansıtabilir ikna içerir. Etik genel bir derece geniş bir konu olduğunu, ancak burada dürüst olarak sadece etik davranış yorumlama anlamına gelir, aldatma ile ilgilidir Ben sadece bunu dikkate alacaktır.

Etik ilkeler, yasal sınırlamalar olduğunu aynı anlamda kurallar değildir. Onlar ne eşit ne de resmen toplumun tüm üyeleri tarafından mutabık, ne de etik kurallara suçluların yaptırıma veya kanunla olarak cezalandırılır edilebilir. Ihlal edenler, sosyal ret zarar olabilir, ama bu durum emin olmak için bir şey genellikle yoktur. Ayrıca, yasa yaparken, bir dış güç olarak, ticaret herkes için aynıdır, etik, her kişinin zihninde ve böylece bireysel ve belki de eşsiz kararlar yansıtır. Sen etik hareket önlemek için, ya da konu hakkında düşünmeye bile önlemek için gönüllü olabilirsiniz.

Bu farklılıkların Çünkü, biz kanun bittiği yerde etik başlar söyleyebiliriz. Şimdi ben de reklam insanlar, ve diğerleri duydum, kanunlara uyma bir seçim kendisini etik eylem olduğunu savunarak tarafından katılmıyorum. Ancak, kabul ben şahsen hiç etik olarak kabul değil aslında çok düşük bir etik müthiş düşük formda, en iyi, gibi. …