Makedonya eğitim hakkında bilgi

Bu yazının amacı, reklam cinsel temyiz kullanmak etik olup olmadığı tartışmaktır.Çalışmada ayrıca (1) seks, aslında, etik çalış ki (2) cinsel içerikli reklamlar erkek ve kadınların kullanımı, ve (3) rolünü satıyor ve böylece, ne zaman ve nerede eğer reklam kullanılıyorsa inceler reklam cinsel temyiz kullanımı. Bu reklam cinsel temyiz kullanımına odaklanır çünkü sadece önemlidir, ama aynı zamanda bunu nasıl etik.

Çalışma cinsel temyiz reklam sıklıkla kullanılır bulundu. Seks reklamlarda, ama genellikle çok marka bilinirliği olmadan yakalamak insanların dikkatini yapar. Kadınlar geçmiş ve şimdiki cinsel reklam birincil odak noktası olmuştur, ama erkekler reklamlarda cinsel nesne olarak daha sık kullanılmaya başlıyor. Etik kesin bir rol oynar. Orada reklam geldiğinde ne etik ve etik olmayan ne hiçbir net bir manzara, ama reklamverenler ortak bir zemin bulmak ve bu süreçte insanları kırmadan cinsel temyiz kullanmak için dikkatli bir değerlendirme ve planlama ile, bu mümkün.

GİRİŞ

Richmond ve Hartman (1982) belirttiği gibi, “Her medya tüketici uyarı olduğunu ‘reklam seks.” Onun yaygın kullanımı ve kötüye bizden önce sürekli olarak ve genellikle (s.53) “güçlü eleştiri ortaya. Gördüğünüz gibi, reklam seks kullanımı birkaç yıldır ve bunun için nedenle oluyor olmuştur? – Işe yarıyor. Doğada seksi reklamlar olmayan reklamlar daha sık hatırlanması gereken eğilimindedir. soru olsa, bu reklamlarda cinsel temyiz kullanmak için ne kadar etik olduğunu sormak için? Bu araştırma seks satar, ne zaman ve cinsel temyiz reklam kullanıldığı, reklamlar birincil odak, ve reklam cinsel itirazları kullanarak etik ikilem kim olup olmadığını tartışacağız.