kiril metodi Üniversitesi web sitesi

2. Video ve dinleme programları

Onların beyin en önemli iki yolu insan süreç dili olan görsel gerektirir ve işitme çünkü bu güçlü bir kombinasyon.Belirli video programları izliyor ve ona dinleyerek, öğrencilerin daha iyi anlamak mümkün olacaktır. ESL öğretmeni olarak, size öğrenci ilgi gösteriyor popüler videoları oynatabilirsiniz. Video izlemek ve ses dinleyerek, onlar ikinci bir dil öğrenirken almak için çok önemli bir beceridir dinleme becerilerini geliştireceklerdir. Özellikle telaffuz İngiliz toplumuna özgü duruş ve iletişim hareketlerini ayakta değişebilir bir hedefe ulaşmak için yapılmış videolar da vardır. Tabii BİT bu mümkün yapımında önemli bir rol oynamıştır. Videolar, oyunlar ve diğer buluş öğrenciler ve öğretmenler hem de daha kolay bir hayat yaptık.

3. Pratik matkaplar ve testler

BT dünyasında denir İngilizce yeterlilik sınavları, uygulama matkaplar veya dökümü almak zorunda öğrenciler durumda öğrenci daha hızlı becerilerini geliştirmeye yardımcı olmak için kullanılabilir. Muhtemel soru örnekleri genellikle sınav için okurken öğrenci kullanabilirsiniz testi döker programlanır. Bu uygulama matkaplar ve testleri bir bilgisayarda kullanmak için genellikle mevcuttur. Birçok durumda, bu matkaplar matkap bulunan tüm sorulara cevap çalışırken öğrenci zamanını yenmek için gereken bir sınav gibi bir durum sunuyoruz. Peşin uygulama ile öğrenciler İngilizce dil ile çok rahat olsun uygulama matkaplar ile yardımcı olabilir.

4. teknolojisini kullanarak Pen-sarsak bulmak için

Hiçbir şey bir öğrenci öğrenme dili konuşan insanlarla iletişim yener. Bizim emrinde teknolojik aygıtları kullanarak, bir öğretmen öğrenciler daha sonra e-posta alışverişi veya dil yeterliliklerini artırmak için kanıtlanmıştır hangi sohbet internet üzerinde kalem arkadaşı almakla öğrencilerle düzenleyebilirsiniz. Teknoloji dünyayı birbirinden mil insanlar en azından duymak ve internete bağlı bilgisayarları ile kendilerini böyle bir küresel köy haline getirmiştir.Facebook, Gtalk ve Skype icadı ile, bu çok daha kolay hale getirilmiştir. Hiçbir şey bundan daha kolay olur!

5. İnternet Öğrenme

İnternetin icadı ile, online dersler koymak ve öğrencilerin kendi hızlarında kendileri için oraya gitmek ve okumak için artık kolay. Bu genellikle İngilizce dil öğrenme ile ilişkili eğlenceli artar. Sen diğerleri arasında TotalESl, BusyTeacher, ESLHQ gibi siteler ESL dersleri bulabilirsiniz.