kiril metodi Üniversitesi web sitesi

Bazen bir çocuk homeschool yeterli öğrenme eğer Evde genellikle geleneksel eğitimin çok daha az zaman alır, çünkü söylemek zordur. Onlar önde, ne de sınıf arkadaşları arkasında ne çünkü homeschooled çocuklar genellikle geleneksel eğitim öğrencileri gibi belirli bir konu üzerinde fazla zaman harcamak yok. Bunun nedeni Bölüm sizin homeschooled çocuk bire-bir ilgi alıyor olmasıdır. Onlar başkalarının yakalamak için beklemek zorunda değilsiniz, ne de bir konu hakkında daha fazla vakit geçirmek için gerekirse geri diğer öğrenciler kadar düzenliyoruz. Öğrenci konuyu anlıyor sonra o hemen üzerinde hareket edebilir.

Geleneksel eğitim yaklaşık 180 okul gündür birçok eyalette, geleneksel öğretim yılı için ayarlanır. Yani, her konu için, 180 gün, ya da konu başına 180 saat boyunca günde öğretim bir saat. Şimdi, bu soruyu düşünün: Öğretim bir devlet okulu saat bir saat gerçekten var mı? Öğrenciler, akranlarıyla konuşarak vakit dolap gidiyor, ve derslik ve hatta binalar arasında hareket, sınıftan sınıfa geçmek gerekir. Eğitimin geleneksel okul saat yerleşmiş ve aslında dikkate alınır öğrenmek için hazır alıyorum, hareketli zaman 45 dakika gibi kısa olabilir.

Homeschoolers onların gün dışarı hemen hemen tüm geçiş zamanı alabilir. koltukta tarihe mutfak masasında Matematik gidip başka bir binanın bir ucundan hareket ve adım ya da ikisinin bir uçuş tırmanma çok daha az zaman alır. En son ne zaman aslında bir yıl içinde tam bir ders kitabı bitirme geleneksel eğitimli öğrencinin duyuldu? Bu homeschooled öğrenci muhtemelen can geleneksel eğitimli öğrenciler daha okul gününde daha fazla malzeme anlatabileceğiniz olduğunu söylemek güvenlidir. Bir homeschooled öğrenci bütün ders tamamlamak için alışılmadık bir durum değil Homeschool müfredat .