kiril metodi üniversitesi taban puanları

Çocuğunuzun öğrenme eğer bilecek söylemek sevimsiz geliyor ama gerçekte çocuğunuzun öğrenme eğer bilecek olmasıdır. Sen onların tutum söyleyebilirim, yüzlerinde görebilirsiniz, ve ileri ilerleme göreceksiniz.

Öğrenci okula gitmek için kendi Homeschool gün hazır başlarsa, onların atamaları yoluyla hızlı bir şekilde hareket eder ve daha fazla bilgi için aç, öğrencinin öğrenme olduğunu söylemek güvenlidir.

Öğrenci sadece size çoktan seçmeli test talimat malzemeleri veremem, ama malzeme hakkında bir konuşma tutabilir Eğer onlar malzeme anlamak bilecek. Bir öğrenci öğretmen parçası, ya bir konuşma vererek, ya da bir konuda diğer çocuklara öğretmek oynayabilirsiniz zaman, o öğrencinin yeni malzeme taşımak için bir konu hakkında yeterli bilgiye sahip olacaktır.

Son olarak, ebeveyn yanı sıra öğretmen olarak bu öğrenme tüm aşamalarında öğrenci görmek mümkün. Bir karne, veya bir test puanı bağımlı zorunda kalmazsınız. Onları sorulara cevap izlemek, öğretim materyali ile öğrenci çalışmalarını görmek ve öğrenci aslında öğrenme eğer kendiniz için yargılamak mümkün olacak.