kiril metodi Üniversitesi öğrenci yorumları

Devlet okulu öğrencileri gibi homeschooled öğrenciler genellikle birçok testler yapmayız. Sonuç olarak, daha az zaman “test” öğretim harcanmaktadır. Test öğretilmesi test edilecek malzeme sınırlamak üzere bir öznenin öğrencinin keşif sınırlar. Test mutlaka konunun anlayış gerçek bir ölçüsü değildir.

Aslında, standart testler farklı geçmişlere ve yetiştikleri gelen öğrenciler için zararlı olabilir. Örneğin, İç Savaş nedenlerini sorar bir standart test soru için, düşünün. İç Savaş, farklı etnik, hem de farklı yerlerde farklı şekilde inceledi olduğundan, bir soru gerçekçi bir öğrencinin bilgisini sınamak olmayabilir savaşın arkasındaki nedenleri anlayış göstermek için tasarlanmıştır.

Standartlaştırılmış test ile başka sorun, bazı öğrenciler çok onlar konu anlamıyorum bile iyi testleri almak için nasıl bir anlayış, anlayışlı sınamak olduğunu. Diğer öğrenciler kötü test tutanlar vardır ve zamanlanmış testlerin basınçlar altında iyi yapmıyoruz. Kötü bir test taker tarafından düşük puan onların bilgi ya da öğrenme yeteneği, sadece test yetenekleri gerçek bir ölçüsü değildir.