kiril metodi üniversitesi eğitim

Eğer zamanınız var ise, bir gün etrafta sizinle bu ifadeyi taşımak. Ve üzerinde oku. Bu söylemek niyetinde şeydir? Eğer cevap verebilir kadar bu adımı geçmiş hareket etmeyin “evet.”

Şimdi örtmek istiyorum 10 veya 20 puan içine deyimi genişletin. Herhangi bir sırayla indirdi. Bir “nokta” büyük ya da küçük herhangi bir ayrı düşünce olabilir. En bir nokta diyelim “oda tarif.” Daha sonra, bu ifade pek çok paragraflar haline gelebilir. Farketmez. “Oda açıklayın” mükemmel nokta oluşur ne yakalar.

Yine, bir gün mümkünse için bu listeyi taşımak. Siz puan bu liste tam olduğunu memnun olmak istiyorum. Eğer düşündüğünüz her şey kağıt parçasında orada söylemek.

Tebrikler. Yazınızın içeriğini tanımlamıştır.

Listede rahat olduğunda, o zaman dizisi odaklanmak. Ileri ve geri liste üzerinde okuyun. Ile başlamak ve en sonraki mantıksal (veya duygusal) noktası ne olurdu o A etiket istiyorum noktayı tanımlamak için çalışın? Her nokta bir mektup vardır kadar B. Devam Etiket. Artık yeni dizisi noktaları okuyunuz. Bu nasıl ses yapar?

Mükemmel sesler ya da hemen hemen, bir ne olursa olsun yeni dizideki tüm noktaları, yeniden. Eğer Tebrikler.Şimdi formu ve yazının organizasyon hem de.