Huddersfield Üniversitesi

Hepimizin uluslararası ticaret ve sanayi güçlü bağlantıları olan, akademik itibar, yüksek kaliteli kursları ve yenilikçi araştırma fırsatları çekiciliğine Huddersfield 120’den fazla ülkeden gelen öğrencileri ağırlamaktan gurur duyuyoruz Her yıl. Onlar 400’den fazla lisans ve lisansüstü derece için eğitim, 24.000 öğrenci bizim farklı nüfusunun bir parçası haline gelir. Bir son ulusal İngiltere ankette, uluslararası öğrenciler Huddersfield Üniversitesi öneriyoruz söyledi.

Biz güçlü bir profesyonel yönlendirme ile bir dost ve öğrenci merkezli bir üniversite ve istihdam odaklanmak.Huddersfield Üniversitesi öğrenmek için heyecan verici, uyarıcı bir yer olduğunu ve araştırma ve akademik mükemmeliyet merkezi olarak büyüyor.

Huddersfield kendi dersler ödenen staj (staj) entegre etmek için en iyi on İngiltere üniversitelerinden biridir ve biz bir bizim kurslar işverenler ve sektör ihtiyaçları ile birlikte geliştirilmiştir çünkü ortalama lisansüstü istihdam oranı (% 92 civarında) daha yüksek.

Biz Avrupa’nın en büyük şehir olarak, bir şehir size tiyatrolarından butikler arasında değişen gereken hemen her şeyi hissediyorum vardır, o ve Huddersfield ile çalışan bir kanal ile çekici bir kampüs var.