Greenwich Üniversitesi

University of Greenwich her iki dünyanın en iyi sunar; şehir ve ülke. Bir öğrenci olarak Londra kapılarına olurdu, ama biz de Kent krem ​​sunuyoruz – pub-to-pub yürür ve sahil tatil tepeler. Kent Avery Hill ve Greenwich Londra’da, ve Medway: Üniversite üç kampüsü vardır. Üniversite çeşitli öğrenci vücut gurur duymaktadır.140’tan fazla ülkeden gelen insanlar Greenwich, 4900 uluslararası bir öğrenci topluluğu kısmında çalışma seçin.

Yenilik, araştırma mükemmellik ve uluslararası bir gündem ile tamamlanmaktadır sanayi ve ticaret güçlü bağlantılar, University of Greenwich önde gelen modern bir üniversite yapmak vardır. Üniversite çapında uzmanlık ve iş ve sanayi ile önemli bağlantılar arasında değişen yüksek nitelikli personel kaynak tabanı vardır;Bu, arka planlar ve ülkelerin çeşitli 25.000 öğrenci ile birleştiğinde tüm yaratıcı ve zengin bir öğrenme deneyimi sağlar.

Yüksek lisans ve kombine derece dahil lisans programlarının, Üniversite’nin geniş portföy konu seçenekleri geniş bir yelpazede sağlar. İngilizce dil eğitimi ve akademik destek anadili İngilizce olmayan tüm uluslararası öğrencilere verilmektedir.

Üniversite kampüslerinde ana kadar üzerinde veya yakınında ikamet salonlarında yaklaşık 2.300 yerleri sağlar.Konaklama türleri kendi kendine yeten stüdyo daireler veya olmadan banyolu tek öğrenci yatak odası, değişir.Öğrenciler her kampüste geniş kütüphane ve bilgisayar tesislerine erişim, Greenwich kampüsünde, özel Language Centre olanlar için bir yabancı dil eğitimi.

Her kampüste Öğrenci İşleri geldiğiniz andan itibaren, sizin çalışmaların tamamlanması, hizmet ve destek sunuyoruz. Özel bir uluslararası danışmanı, her kampüste mevcuttur. Jobshop size ve kampüs iş fırsatları kapalı ayrıntıları edinmek ve istihdam ile ilgili konularda bilgi alabilirsiniz bir damla-hizmet, faaliyet. Öğrenci Birliği tesisleri, hizmet ve faaliyetlerin bir dizi erişim sağlar. Ücretsiz beceri eğitimi size, çalışma canlı ve daha verimli çalışmak yardımcı öğrencilere açıktır ve iş umutları artırabilir.