Gazeteciler Çırağı

Amerikalı gazeteci yazıcının durumda doğdu. Bir raporlama özel gelişti sonra bile, Benjamin Franklin’in döl birçok hala kombine gazete yazıcıları, iş yazıcılar, reklam avukat, dolaşım ajanları, distribütör ve gazetecilere olarak olgunlaştı. 1870 ve 1880’ler boyunca, bir genç gazeteci, Charles Edward Russell, türünü ayarlamak tashih, telgraf çalışmaya öğrendim, Davenport Gazetesi muhabiri tek, dramatik ve edebiyat eleştirmeni, pazar bekçi gibi reklamları, şal satmak ve bildiri sunmak ve işlev, ve toplum editörü. Weeklies, yarı-weeklies ve bazı küçük gazeteleri yirminci yüzyılda da bu çok maksatlı çıraklık korudu. (5)

1830 ve 1880 yılları arasında, büyükşehir basın uzmanlaşmış, bürokratik, giderek standart ticari işletme haline geldi. Ulusal “Gazetecilik için günlük bir iş”, Steffens kabul etti. Ve ne vurgu ile, Sivil Savaşı’ndan sonra, haber bir rol olarak daha ayrı raporlama ve hangi oranda, giderek görünür ne standardize büyük şehir preslerde kurumsallaşmış oldu. (6)

1865 ve 1920 yılları arasında, gazeteler çoğaldı, sayfaların büyük sayıda olurken, ve işe ve çok sayıda gazetecilere ateş, yavrularını dahil. Sık editoryal cirolar genellikle tüm haber odası ciro ve taze yavrularını giriş anlamına geliyordu. 1897 yılında yeni bir şehir editörü olarak, Steffens, New York Ticari Reklamveren yeniden yaratma konusunda fikirlerini paylaştı kolej eğitimli yavrularını (ve yavru kuş yazar) ile bir gazeteci ama yerini aldı. Birçok-olurdu gazetecilere küçük okul vardı ve kendi kendini yetiştirmiş vardı. …