En güvenilen danışmanlık firması

Reklamverenler suni bir avantaj yaratmak için ince örtülü girişimleri yaparken Amerikalı tüketiciler genellikle tanıyabilir. (9) Bu durumlarda, reklam veya itimat ediyorum hiçbir makul tüketici yasal işlem gerekçesi olmadığı üzerine övünme abartılı. (10) temsil ve reklam istatistiklerinin manipülasyon bu tip terimi “şişirme” dir.(11) şişirme reklamverenin nesne basittir: en iyi görünmesi olanlar almak verilerin bir seçenek sunulur; iyi bir seçim varsa, veri ürün destek olmak için kriterleri değiştirin.Şişirme daha ilginç örnekler (12) bir bilgisayar endüstrisinin en pazar payı hesaplamalarında oluştu. Araştırma firması PC Data böylece yalnızca rakip, Windows / Intel modelleri en çok satanlar statüsüne sağlanması, farklı bir model olarak Apple’ın popüler iMac bilgisayarın her rengini sayımı. (13)

reklam iddiasını “kurmak” için bilimsel bir çalışma ya da testi değinir zaman belirli bir ürünü rakiplerinden daha iyi olduğunu iddia bir reklam etkinliği artırır. (14) Modern tüketici genellikle etiketli bilgilere “mistik yanılmazlığı” bir pozisyon verir “bilimsel olarak kanıtlanmış.” Bilimsel desteği ile iddiaları, reklamverenler, belki anlaşılır, algılanan rekabet avantajı kazanmak için kurulan üstünlük küçük nüansları tout olacak etkinliği göz önüne alındığında (15).

Reklamverenlerin iddiaları gerçek sahtelik kadar şişirme gelen çizgiyi zaman haksız rekabet yasalarının uygulanması yaralı taraflara kullanılabilir. (16) yasal çeşitli seçenekler, (17), ancak yanlış reklam –ve bu Not yasal odak ücretleri adresleme için baskın mevzuat vardır – (a) Lanham Yasası Bölüm 43 olduğunu. …