Edebiyat eleştirmenleri

Nancy Chesterfield Avustralya’da lounge barda yerleşti daha konuyu sondalama ilgilenen görünüyordu. Onun centilmence şekilde, Blake yuvarlak içecek emretti. Kızın onunkini yudumladı ve başka sormuştu neredeyse önce onun çift brendi yutkundu. O o öğle öncesinden beri vagon ‘üzerinde’ olmuştur ve şimdi akşam yemeğinden önce bir hızlı şarj ilgi vardı, uzun bir gün olmuştu, dedi, yorgun edildi. Sadece öncesinde otel içme 06:00 sokağa çıkma yasağı, Blake muhabiri kaydetti Yorum kayma izin: `Hayır er biz eski ve sadece zevk edebiliyoruz daha üst ulaşmak yapmak – ‘brendi.Onun Kamu ayakta yüzden bilinçli bir adam, diye düşündü, bu günün ibne sonunda anlaşılır bir off-the-kaf Yorum olmuş olabilir ama o da biraz meraklı kabul oldu.

Büyük Avustralya uyuşukluk sonuna kadar chiming anda, erkeklerin fıçıları kararsız kaldırımlar üzerine swilled. daha onurlu çift alayı geçmek için kibar bir mesafe yaptı.Daha sonra Dandenongs Blake’in ikamet motored.

O akşam Buluşması şarap, aşağı gece yemek ve yatak verecek bir seçme edebi bir grup oldu. Blake ve eşi Janet, onların şık edebi suarelerinde için biliniyordu. 7 Kasım’da onların misafirler ‘Avustralya’da en müzikal kalem var ama `tanınmış’ ‘, soğuk hoş, saçlı beyaz Wilcannia-Smythe’i dahil; Twyford Arundal, `küçük, incecik, göz ve çene zayıf, ama üst uçuş bir şair ‘; ve birkaç yıldır yayınlanan, ancak olmasaydı da onun ellili romancı Ella Montrose `gözden kitap ve yazı pars ‘tarafından ona edebi dernekler tuttu.

özel konuk `, Mervyn Blake etkilemek için istekli görünüyordu ama kime Nancy Chesterfield düşündü GK Chesterton bir kabarık taklit biraz daha fazla Londra’nın önde gelen edebiyat eleştirmenlerinden ‘, biri Marshall Ellis oldu. …