Dijital Görüntüleme ve Teknoloji Eğitimi

Bit-eşlenen programlarda oluşturulan görüntüler oldukça büyük olabilir beri, dikkatli oldukça düşük çözünürlükleri çalışmaya alınmalıdır. Değil ticari idealdir, öğrenciler aşırı pahalı bilgisayarlar veya depolama aygıtları yükü olmadan Photoshop gibi popüler programlar kullanımında deneyim kazanmak için izin olurken Tarama, depolama ve 100 ila 150 dpi çözünürlükte manipüle. saraybosna üniversitesi hukuk

Ancak, eğitmen veya öğrencilere örneğin PageMaker (DOS ve Mac) veya Quark Express (sayfa kompozisyon programları ile kombine CorelDRAW (DOS) veya Freehand (Mac) gibi çizim programları veya boyama, daha ileri gitmek ve ek çağdaş kavramları dahil isterim Mac ve DOS) endüstri standartlarını sunmak için güzel hizmet edecek.

Çeşitli programlar arasında dosya taşırken Ayrıca, dosya formatları (HCT, TIFF, EPS, GIF, TGA, vb) ve aralarındaki farklılıkları bir anlayışa kesinlikle gereklidir. Ekteki fotoğrafta mezuniyet duyuru öğrenci ayarlamak ve dizgi gerçekleştirmek için Freehand ile birlikte iki fotoğraf birleştirmek için Photoshop kullanılan hangi bir projenin başarılı bir sonuç göstermektedir. 100 dpi çözünürlüğe sahip 4.25 “x 6” tam renkli görüntü olarak monte dosyanın boyutu 1MB geçmedi ve kolayca Mac II üretildi.saraybosna üniversitesi 

Alternatifler

Birçok eğitimci renk yetenekli bilgisayarlar varken, onlar renk tarayıcılar veya uygun yazılıma sahip olmayabilir beklemek mantıklıdır. Değilse, alternatifler vardır.

Alternatifler tartışmadan önce, ilk seçim bir tarayıcı edinmek olduğunu unutmayın. … Vb fotoğraf, hat sanatı, fiziksel nesneler ve dokular, – Bu bilgisayara dijital olarak getirilebilir ne açısından öğretmen ve öğrencileri maksimum esneklik sunar ..