Clubclass Malta Dil Okulları

Yabancı dilin her geçen gün öneminin artması Malta dil okullarına olan ilgiyi oldukça arttırmıştır.Hayatımızın her noktasında bir yabancı dile ihtiyaç duyarız.Bunun sebebi her geçen gün dünyanın eğitim ve iş sektöründe yükselmesidir.İyi bir okulda eğitim isteyen bir birey yabancı dilini geliştirmek zorundadır.Bildiğiniz dil sizin eğitim kalitenizi arttıracaktır.

Dil okullarının en yaygın olduğu ülkelerden biride malta dır.Malta’nın popüler olmasının asıl nedeni dil okullarındaki kalitesidir.Eğitmenlerinin çoğu uzun yıllardır tecrübelidirler.Aldığınız dil eğitimi kalıcı olur.

Malta’nın en güzde okullarından biride Clubclass Malta dil okuludur.Clubclass gerek konum gerekse eğitim olarak lider dil okullarından biridir.Clubclass swieqi de kurulmuştur.Burası Malta’nın eğlence merkezlerine 10 dakika yürüme mesafesindedir.Clubclass son teknolojiyle donatılmış eğitim binasıyla öğrencilerine son derece modern bir eğitim vaat ediyor.

Clubclass Malta Dil Okulu Malta Milli Eğitim Bakanlığı ve FENTOM üyesidir.Clubclass bir çok yaş kesimine eğitim verir.Herkesin seviyesine göre eğitim programları vardır.Öğrenciler kendi seviyelerine uygun gruplara yerleştirilir.Clubclass Malta’nın bir çok kurs seçenekleri vardır.Seçenekleri sıralayacak olursak;

  • Genel İngilizce,
  • Özel amaçlı kurslar,
  • İş,mesleki İngilizce kursları,
  • Sınav hazırlık kursları.

Clubclass size konaklama açısından bir çok teklif sunar.İsteyen öğrenciler aile yanı konaklamayı tercih edebilir. Aileler genelde okula 5-10 dakika yürüme mesafesindedirler.Bu evlerde kahvaltı ve akşam yemekleri ücretlere dahildir.Aile yanı istemeyen öğrenciler için Clubclass Malta da apartlar dairelerde vardır. Kişi kendi isteğine göre tek kişilik ve ya çift kişilik odalar seçebilir.Bu odaların içinde mutfak ve banyoları da vardır. Clubclass konaklama seçeneklerinin içinde öğrencilerine yurt imkanı da sunmuştur. Yurtlarda haftada bir temizlik yapılmaktadır.Bunların dışında birde hotel tercihi vardır.Hoteller de ister tek kişi kalır ister iki veya üç kişi kalırsınız.Clubclass birde öğrenci evi seçeneği sunmuştur.Bu evler on yatak odalı 5 banyolu ve bir ortak mutfaklıdır.En ekonomik konaklama şeklidir.

Clubclass Malta dil okulunda ayrıca açık ve kapalı yüzme havuzları,spor salonları,kafeteryalar mevcuttur.Havuzlar 10 ila 18 saatleri arasında hizmet verirken yaz dönemleri barları da mevcuttur.

Clubclass Malta hakkında daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız Anadolu yurtdışı Eğitim Danışmanlık firmasına başvurabilir,sorularınızın cevabını işlerinin uzmanı olan danışmanlardan alabilirsiniz.

Posted from Istanbul, İstanbul, Turkey.