Bosna üniversitesi university

Her şeyden önce, eleştirmenler sıklıkla okulları daha çocuklar erkeklere göre organize görünüyor kaydetti. Çoğu erkek bir masa sınırlı olmak istemiyorum; Onlar yerine dış oynama ve rekabet olacaktır. İkincisi, sadece onlar, aritmetik muhtemelen kendi seçimlerini ilk yazma, okuma, neredeyse tüm gün uğraşmak zorunda, ve vardır, çocuklar içinde pasif tutuluyor.

Ancak bu faktörlerin tarihsel yaygındır. Erkekler her zaman onların masalarında huzursuz olmuştur. Bunlar genellikle pencereden dışarı baktı ve daydreamed var. Ayrıca, diğer birçok kültür ve yaşları, disiplin fazlaydı; ciddi bir akademik çalışma talep edildi. Çocuklar daha iyi oldu bazı altın çağ vardı sanki Yani öyle değil. Hayır, onlar, ve yeni nedenlerden dolayı kötü bugün.

Biz şimdi karanlığın kalbinde gelme.

Tüm okul etkinliği yaklaşık iki temel becerileri, okuma ve aritmetik döner düşünün. Öğrenciler bu her gün harcamak ve başka konulara ilerlemek için bunları öğrenmek gerekir. Bu iki konuda başarısızlık hemen hemen tüm konularda başarısızlığı garanti ve hayatın tüm.

Perversely, kamu okulları, 50 yılı aşkın için, neredeyse sıradan bir çocuk için başarısızlık garanti işlevsiz yöntemler kullanılmıştır (ki, bir dereceye kadar mücadele edecek bir çocuk ama sonunda diyor, bu vida.