Bosna üniversitesi tıp fiyatları

Dört yıl önce, psikolog Leonard Sax (MD, PhD) başlıklı bir iyi alınan bir kitap yazdı “Boys Adrift.” Doktor soruyu, neden bu kadar çok genç erkek pasiflik ve ilgisizlik içine düşmüş cevap vermeye çalıştım?

Sax daha fazla ebeveynlerin erkek, zamanın çoğunu evde kaldı, video oyunları saatlerce ve genel tarih boyunca güven ve birlik ruhu karakterize ettiği erkek eksikliği gibi görünüyordu şikayet duymuştum.

“Bu korkunç bir şey, bugün erkek oluyor,” Sax sonucuna vardı.”Anaokulundan üniversiteye, Amerikalı erkek, ortalama az esnek ve onlar sadece yirmi yıl öncesine göre daha az iddialı vardır. kolej katılım ve mezuniyet oranları cinsiyet farkı önemli ölçüde büyümüştür. ”

Kitabın tam adı, “Çocuklar Adrift.: Unmotivated Boys ve underachieving Genç Erkekler Büyüyen Salgını Sürüş Beş Faktörler” dir: “video oyunları, öğretim yöntemleri, reçeteli ilaçlar, çevresel toksinler, devalüasyon Sax sağ kapağında beş faktör listeler Erkekliğin. “

O hepsini gibi görünüyor endişe verici olduğunu. Yani o bu gizemi çözüldü olmadığını bir ipucu olabilir. Nitekim, en bu teorilerin hiçbiri bizim istediğimiz derin cevap olasılığını ele alalım. En sıfırdan başlamak ve Emin olduğumuz şeyleri düşünelim.