Bosna üniversitesi puanları

Kolayca Sinirli.   DEHB öğrencilerin kolayca sinirli hale görünüyor. Bunlar genellikle tekrarlayan dersleri, okuma dersleri, veya yazılı bir sürü gerektirir dersleri sevmiyorum. Bu DEHB Unutmayın, belirli bir öğrenme güçlüğü kabul edilmez. Ancak, DEHB öğrencilerin farklı öğrenme eğilimindedir. Beyinleri çok hızlı şeyler işlemek eğilimindedir ve bu nedenle tekrarlayan dersler zaman kaybı gibi görünüyor. Okuma bir süre (okuma) ve anlama sadece bir şey yapıyor gerektirir öğrenci dalıp ise azaltılmalıdır eğilimindedir. DEHB öğrenci disliking yazma gibi birçok DEHB öğrenci kötü el yazısı var ve kafalarında fikirler kağıt tercüme edilebilir hangi hızda tarafından hayal kırıklığına.

Bu hayal kırıklığı aşmanın yolu Bölüm öğrencisi adaptif teknolojileri kullanmasına izin vermek olduğunu ve bu kolayca Homeschool bir ortamda konaklayabilir. Bunun yerine öğrencinin sahip aslında bir kitap ona bir sesli kitap dinlemek için izin okundu. Bu elleri ile başka bir şey yapıyor, ya da yukarı ve aşağı atlama sırasında öğrenci kulakları ile hikaye odaklanmasını sağlar. Yazılı aksine onlar yazarak hızında bu bilgileri işleyebilir eğer başlarını dışarı ve kağıda fikir almak için bir öğrenci için daha kolay olduğu için erken klavye becerileri öğretin.

Öğrenci ilk sınavına neden izin yerine bütün hafta ve hafta sonunda bir sınava öğrenci uygulama yazım kelimeleri sahip gibi yazım gibi tekrarlayan dersler, gelince? Sonra büyü edemedi kelimeleri sadece öğrenci iş var. Daha az tekrarı yapar ve öğrenci kısa patlamaları dersleri işlemek için izin verir.

Son olarak, öğrenciler yerine öğrenci, geleneksel ders planları uyum yapmaya çalışıyorum daha öğrenme yetenekleri için uyarlanmış bir tempoda çalışmasına izin. Mümkünse teknolojisini kullanın. Çevrimiçi müfredat öğrenci bilgi sunulmaktadır hangi oranda üzerinde bir miktar kontrol için izin. Kendi şartları üzerinde meydana öğrenme yerine DEHB öğrencisi onlar için kötü bir seçimdir bir eğitim modeline uyum yapmaya çalışıyorum sağlar, çünkü DEHB öğrencileri Ev eğitimi iyi çalışıyor.