bosna katliami

O seti açıldı Jack White Blind Willie McTell tarafından “Üç Kadın Blues” dayalı ‘ın “Üç Kadın”, ve onu hoş alkış iliklerine kadar sonra, White’ın çalışmalarını kontrol etmek kalabalık yönlendirmek emin yaptı. Carlyle tanıdık olmayabilir frequents tipik kabare arayan izleyici rakamlar.

O aldı Sonraki kadar David Bowie ‘nin gelen “Bu, Kolay değil mi” Ziggy Stardustdiye adlandırılan “garip bir şarkı,” ve kapakları ile takip albüm, Jet s ‘”You Gonna Be My Girl Are” ve Talking Heads ‘”Psycho Killer” – ustalıkla her seçim için özel Hall’un vokal, bosna katliami  her nota rocker çakıl sadece doğru miktarda sahip.

“Ben sadece çalıştım David Byrne , “Hall gizemli bir proje ima, oda anlattı. Talking Heads solisti müzikal, İşte Aşk Lies New York’un Kamu Tiyatrosu’nda Ocak ayında kapalı Filipinler Imelda Marcos eski First Lady, dayalı.

Üzerinde Yitzhak olarak Hall’ın cinsiyet bükme dönüş Hedwig o Tony kazandı için, bu noktada, erkek sesi onu cazibe anlaşılabilir, değilse doğal hale getirir. Ancak Hall ayrıca gibi kadın şarkıcılar için aşkını itiraf Tori Amos ve Erykah Badusırasıyla şarkıları “Tanrı” ve “Oyun Otherside,” alarak önce. “O bir müzik dehası tür,” Hall Amos dedi. “Bu şarkı bir başyapıt gibi hissediyorum.”