Belgesel Drama

Jessica Boş ve oyun görünür Erik Jensen belgesel drama, temize, aktör-şovmen Ben Vereen, son bir performans sonra, New York Bleeker Tiyatrosu’nun lobide şiir kitaplarını imzaladı. şiir kitapları değil Vereen en idi. O idam sekiz yıl boyunca oyun, Delbert Tibbs, içinde canlandırıyor bireyin yazılarını autographing oldu. Ben Tibbs Şarkıları Şarkı Singing benim kopyasını satın aldığınız zaman o oyuna katılmaya karar neden ben Vereen sordum.

“Mesajı çok önemli,” Vereen vurgulayarak belirtti.

Vereen ile birlikte, diğer tanınmış aktörler ve aktrisler temize ortaya çıktı. Ekim ayında New York’ta da çalıştırmak başladığından beri sahne süslemekte olan oyuncular arasında Tim Robbins, Robert Vaughn, Susan Sarandon, Connie Britton, Brian Dennehy, Peter Gallagher ve vardır.

Son üç yılda, 102 kişi Amerika’da idam temize edilmiştir. Bu hukuki technicalities üzerinde serbest veya kanıt kaybetti çünkü değil kişilerdir. Bu adamlar ve kadınlar suçları işlemek vermedi. Ancak her nasılsa, onlar, tutuklandı mahkum, ve ölmek mahkum, ve bazı yürütme müthiş yakın geldi. Bazıları hayatlarının daha on ya da yirmi yıl kaybetti.

Bu sonbaharda, daha fazla insan nihayet temize deneyimi mümkün olacak. Şimdiye kadar, Boston, Chicago ve Washington, DC gibi şehirlerde bir kaç kısa koşular dışında, oyun çoğunlukla New York’ta hayat, ölüm, ve adalet üzerine güçlü bir açıklama yaptı.Ekim ayında, ABD’de bir yirmi beş-şehir turu başlayacak. Orlando, New Orleans, Seattle, ve en verimli devlet destekli öldürme bölgesi, Teksas (Fort Worth), oyunun mesajla meydan için bir şans olacaktır.

Temize drama basit bir parçasıdır. Bu bir belgesel masal içine dokunmuş altı bağımsız hikayeler. Beş erkek. Bir kadın. Hepsi bir anda Amerika Birleşik Devletleri’nde idam edildi. Kendi kelime oyun senaryoyu oluşturuyor.