Ambrose Bierce

Ambrose Pierce kez deneyimli bir yazar “bir günahkar ve sırayla bir aziz, bir kahraman, bir sefil olmalı.” Dedi Yaygın düşmanlıklarına ve eşit coşmuş dostluklar ile çalkantılı bir ateşli ömür, yılında tüm bu gibi üzerine baktı, ve o hala uzun Meksika’da kaybolan sonra, olduğunu.

Bierce iz ardından, genellikle belirsiz ve bazen Varşova San Francisco, kayıp, ben Karşıtları huysuz tiksinme ile pro-Bierceians coşku ile ağırladı ve adam duymadım birçok boş cehalet tarafından oylandı. Pozitif ve negatif, ama asla sadece nötr hem de bir karakterin keskin yönü, bir biyografi için bir meydan okuma vardır. Bir yazar olarak özellikle önemli değilse, o bir kişi olarak uyarıcı. Bu nedenle pek çok girişimi en son bu tartışmalı bir rakam irterpret için.

Bu fırtına ve stres, ülke genelinde çeşitli jaunts geniş bir anlaşma ürünü ve bacak çalışmaları, tozlu belleme ve iki-parmaklı yazarak inanılmaz bir miktar. Bütün bunlar yorucu, ama çok heyecan verici oldu. Tüm renklerin çok lensler için de, vermeyen çaba sentez ve bütün adam zor bir sorun teşkil görmek için bu Bierce’e üzerinde yoğunlaşmıştır. O anlamak kolay değildir. Eğer keskin bir görüntü olduğunu düşünüyorum, bu hemen bulanıklaştırır. Her neyse, ben ne aziz ne sefil olarak onu görmek, ama bir taciz insan olarak, ve ben onun cazibe kaynağıdır dikenli mizaç çekici buluyorum.

Ben derin borçlu kabul erkeklerin liberal yardımı olmadan kitap tamamlamış asla …