Ambrose Bierce Savaşı

Bu dinamiğin bir anlayış sivillerin militarizmin hayali algıları ve askerlerin savaşta objektif deneyimler arasındaki boşluğu nedeniyle görünürlük ve öz-disiplin arasındaki ilişkiyi inceleyen dikkate değerdir. Bu dinamik tanınması sayesinde, siviller kurban askerlerin gerçek seviyelerini takdir ederken temel özgürlüklerin perpetuation sağlamak katlanmak, militarizme rolleri doğru daha kapsamlı bir bakış açısı tespit.Aşağıdaki tartışma BIERCE Sivil Savaşı kurgu dövüş söylem uygulamak için bir mekanizma olarak görünürlük ajansı üzerine merkezleri.

BIERCE savaş kurgu görüntüler nasıl dövüş disiplin etik onun kahramanları kafasında içinde BIERCE en savaşçı ethos telkinlerine katkıda bulunur. etkisi dövüş güç ilişkileri BIERCE merkezi rakamlar üzerinde sahip askeri Bierce öz gözetim disiplin olarak karakterize belli bir ahlâki veya klima modunu zorlanan nasıl ortaya koymaktadır.Bierce adlı masalları içinde, görünürlük disiplini desteklemektedir. Bir gözlemsel açıdan, eşit ve alt sıralarda askeri makamları, yanı sıra askerlerin varlığı, BIERCE karakterleri tarafından gerçekleştirilen tiyatro eylemleri tahrik.

Bierce adlı wartales içinde, bir disiplin güç olarak görünürlük en etkili faktör klima, bir askerin zihniyet olarak duruyor. …