Ahlaki Direniş Etik

Askerler daha objektif savaşın acı realista, onların oyulmuş bir perspektiften farkında iken Bierce, siviller cesaret romantik ve soyut kavramlara etkilenmiştir savaş temel miscomprehension acı inanıyordu “ateşle vaftiz.” Askeri var muhalefet düzeylerini ortaya çünkü, askeri otorite ve ahlaki direnci önemli sürücü etik askerlerin muhalefet incelenmesi sivil izleyicilere karmaşık gerçekleri daha bilinçli bir anlayış olduğunu askerler geç sunuyor. Mirası ve askeri direniş devam eden hareketi bir olasılıkla ilgisiz ya da duyarsızlaştıkları Amerikan kamuyu aydınlatma askeri personel ve kaynakların kullanımı ile ilgili siyasi reform kıvılcım olabilir.

Büyük ölçüde Ambrose Bierce edebi eleştirmenler tarafından ihmal General William B. Hazen en rehberlik BIERCE yazılarını üzerine vardı izlenim. Karşılaştırmalı bir analiz BIERCE çalışmalarının şekillendirilmesine Hazen en Okulu ve Almanya’da Ordusu ve Fransa (1872) bağlayan yapılmıştır olmamıştı. Ayrıca, sadece üstünkörü çalışmalar BIERCE edebi kompozisyonlar ve Askerlik Hazen adlı bir Anlatı (1885) arasındaki karşılaştırmalı ilişkileri tanımlayan yüzüne çıktı. Dolayısıyla, bu analiz BIERCE yazılarını üzerine Hazen en önemli etkisi konusunda bir çalışma sunmak için burs bu sınırlamaları değerlendirirken üzerinde duracağım.

Bierce’e ve yazdıklarının bu biyo-eleştirel analizi BIERCE en otobiyografik skeçler açıklandığı gibi Hazen dövüş disiplin felsefeler, BIERCE en savaş performansı üzerine doğrudan bir ilişki olduğunu öne süren, ve karakter onun kısa kurgu oluşturur portreler. BIERCE Sivil Savaşı deneyimleri, onun komutanı General Hazen, ve BIERCE en yazma Hazen disiplin etik etkisi ile onun öğrencisi / hocası ilişkisi bu tartışma merkezi olacaktır. Bu analiz Hazen disiplin modeli BIERCE savaş rekor üzerine artık etki sundu ve onun kurgu ve otobiyografik parçalar bulunan dövüş güç ilişkilerinin BIERCE tedavisini şeklinde olduğunu göstermektedir. Ayrıca, ben Hazen modeli dövüş idealizmin ilkeleri ile kesinlikle uyumlu iken, Hazen disiplin ideolojinin en belirgin unsuru kör itaat etik motive direnç gösteri olduğunu iddia. …