Makedonya Eğitim Bölümleri

Robert ve Donna Trussell, bir koca ve cezbetmek editoryal karikatür ekibi, son zamanlarda advertorial için herhangi bir Pulitzer Ödülü kategorisi yoktu neden merak iki habercilere gösteren bir parça yayınladı.

karikatürler, medya konularında bir dizi geçenlerde, St. Petersburg Medya Çalışmaları Poynter Enstitüsü, Florida. çizimi başladı alaycı ya da başka herhangi bir bilinen aday üretmek için henüz.

Onu şirket AOL tarafından edinilen olan Arianna Huffington, Huffington Post CEO’su tarafından kapatıldı kadar Trussells Politika Gazetesi’nde karikatür çizim olmuştu.

“Biz herhangi bir kağıda atıfta değildi,” Robert Trussell gülerek söyledi.

Trussell, 30 yıldır Kansas City Star için bir sanat ve eğlence eleştirmeni, Yıldız reklam ve advertorial karıştırma konusunda sıkı etik kuralları vardır işaret hızlı.

O yapmış olabilir olumsuz yorumlar herhangi görmezden – Ancak, o tiyatro grupları ve film stüdyoları onların yapımları hakkında söylediği güzel şeyler vurgulamak Star reklamları satın izlerken etik ağrı katlanmak zorunda. Advertorial farklı bir tür. “Ben bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok,” dedi.

Gazete yayıncıları yapabileceği bir şey var. Onlar advertorial üzerinde artan bağımlılığını yavaşlatabilir. Aksi takdirde bunun için ödeyebilirsiniz. Bir reklamveren baktı ve gazetenin ön sayfasında okumak gibi dört sayfa Advertorial yayınlamak için izin ne zaman Los Angeles Times hala geçen yaz günü aşağı yaşamaya çalışıyor.

Times başyazısında ön sayfa kelime dahil olduğuna işaret “reklam.” Eleştirmenler bunu okumak için bir mikroskop aldı, ancak kaydetti. …