World Business Assembly

.worldbusinessassembly

World Business Assembly (WBA) is an NGO, supporting and promoting economic, social and charity projects and initiatives worldwide. WBA stands for quality and successes. WBA creates, maintains and nurtures co-operation in areas such as education, economy, education, sciences and culture.

Members of WBA include businessmen, experts, diplomats and professionals from different areas of knowledge. WBA has members in almost 40 countries. Apart from operating in the fields of WBA expertise, members must prove their success, understand, share and promote the values of WBA and maintain the professionalism at WBA.

WBA organizes the WBA Conference of Leaders, giving an opportunity to world leaders in politics, science and economy to meet, and the International Aristotle and Socrates Award Ceremonies. Through the WBA Conference of Leaders, world leaders discuss and share achievements and lay the grounds for future co-operation. The platform of WBA allows business professionals to find new partners, discover best practices and contact other WBA members. Through the WBA Conference of Leaders, members receive not only professional but also cultural and conceptual support.

Members of WBA are successful businessmen, professors and researchers, scientists, poltiicians and this unique blend leads to fruitful discussion, project co-operation and inevitably, more successes. One of the main goals of the WBA Conference of Leaders is that members have the chance to develop projects and to improve their network. The scope of the formed partnerships is normally international and members from different countries have worked successfully on different projects. Members have special panels where they can present what they do, what their goals and values are, what kind of partners they look for and how they help society. The panels are led by experienced and respected specialists who know how to get members involved and how to promote their creative thinking.

Ambasciatori Palace Hotel in Rome, Italy, hosted the World Business Assembly Leaders Conference on September 27, 2015. The Aristotle Award Ceremony was also held at the same venue. Participants came from more than 30 countries and a total of 1,000 influential decision-makers from business, academia, science and politics were among the guests of the ceremony. The ceremony was well covered in many newspapers and online information portals, as their number surpassed 100. Moreover, more than 20 televisions had a live coverage of the ceremony. Among the award receivers were Turkish Airlines, the University Of Tourism and Management in Skopje, Armada Laser Center, Salcano Holding, Sanica Holding and many others.

The next WBA Conference of Leaders and Socrates Award Ceremony will be held in Barcelona in March 2016.

http://www.worldbusinessassembly.org

Bulgaristanda Eğitim

Bulgaristan Avrupa’nın en eski yerleşim yerlerinden biridir. Osmanlı sonrası geçirdiği büyük değişimle Avrupa’nın en güzel şehirlerinden biri olmuştur. Bulgaristanda Eğitim sayfamızda Bulgaristan hakkında tüm bilgiler aday öğrencilerimize verilmektedir. Bulgaristan devleti içinde bir çok özel ve devlet üniversitesi kaliteli ve ekonomik eğitimi öğrenci ile buluşturmaktadır.

Eğitim alınabilecek en güzel ülkelerden biri olan Bulgaristan öğrencilerine tanıdığı neredeyse sonsuz imkanlarla öğrencilerin birinci tercihi olmaya devam etmektedir. Bulgaristanda Eğitim okullar fakülteler ve bölümleri hakkında ciddi ve ayrıntılı bilgiler içermektedir. Lise diplomanızla başvurabileceğiniz ve tamamen sınavsız öğrenci kabul eden Bulgaristan Üniversiteleri bir eğitim yuvası olmuştur olmaya devam edecektir. Eğitimci kaprisinden uzak olan üniversiteler öğrencileri her zaman önde tutmaya devam etmektedirler bu yaklaşım neticesinde zaten kaliteli ve ekonomik eğitim sunan Bulgaristan Üniversiteleri öğrencilerin kalbinde taht kurmaya devam etmektedir.

Her milletten ve devletten öğrenci Bulgaristan Üniversiteleri ziyaret etmekte okullar hakkında en güncel ve doğru bilgiye sayfalarımızdan ulaşabilmektedir. Eğitimin öncelikli kuralı kalitedir kalitenin yanında öğrencilerin ise en çok aradıkları şey ucuzluktur ucuz demişken sudan ucuz kavramını unutmamak gereklidir. Bulgaristan üniversitelerinde eğitim tabiki sudan ucuz değildir kaliteli eğitimin de bir bedeli bulunmaktadır.

Sınavsız ve stressiz eğitim almak istediğiniz bölümü tercih edip okumak bunun yanında sosyal ve kültürel olarak kendinizi geliştirmek istiyorsanız Bulgaristan okulları sizin birinci tercihiniz olmalıdır. Ülkemize yakınlığı ve tarihi bağlarımızın sürekli olarak yenilendiği Bulgaristan ile bir çok eğitim kurumumuz ve üniversitemiz bire bir anlaşmalar yaparak öğrenci değişim programlarına Bulgaristan okullarını da dahil etmişlerdir. Tarihsel bağlarımızın bu kadar güçlü olduğu ve kişisel gelişiminizin maksimum seviyede tatmin edildiği bu güzide öğrenciler Türk öğrenciler için farklı ve özel bir yere sahiptir. Anadolu eğitim danışmalık danışmanlığını yaptığı ve özel anlaşmalar imzaladığı Bulgaristan üniversitelerini her zaman önde tutmakta öğrencilerine Bulgaristanda yaşamak ve öğrenci olmak hakkında tüm bilgileri sunmaktadır.

http://www.bulgaristanegitim.org

Malta Nerede

Yabancı dil öğrenmenin en mükemmel ve en hızlı yolu kuşkusuz ki; yurt dışında bulunan bir dil okulu aracılığı yabancı dil eğitimi almaktadır. Günümüzde tüm dünya ülkelerinde geçerli olan İngilizce eğitimini yurt dışında alabileceğiniz en güçlü alternatifleriniz arasında ilk sıralarda Malta Adası yer almaktadır. Her sene pek çok turistin eğitim ya da tatil amacı ile akın ettiği; Malta Nerede konusu ilk araştırma noktalarınızdan biri olacaktır.

Malta Dil Okulları

İngiltere Dil Okulları şubesi olarak görev yapmakta bulunan Malta Dil Okulları; modern ve Avrupai bir şekilde İngilizce eğitimi vermektedir. Eğitim vereceği öğrenciler için yaş, eğitim durumu ya da İngilizce seviyesine bakmadan, eğitim görmek isteyen herkese en kaliteli hizmeti vermektedir. Peki bu adar özel bir İngilizce eğitimi veren, Malta Nerede bulunmaktadır?

Malta’da bulunan Malta Dil Okulları arasında en önemlileri şunlardır:

  • EC Malta Dil Okulları
  • ESE Malta Dil Okulları
  • EF Dil Okulları
  • Sprachcaffe Dil Okulları
  • Linguatime Dil Okulları
  • Clubclass Dil Okulları

Malta Dil Okulları Eğitim

Malta Nerede, nasıl bir eğitim verir, Malta Dil okulları aracılığı ile aldığınız eğitim sırasında nerede konaklayabilişiniz, Malta dil okulları aracılığı ile İngilizce eğitimi almak için nasıl vize alınır şartları nelerdir, hangi yaş aralıklarında Malta Dil Okulları öğrencisi olabilirsiniz? Aklınıza takılan pek çok sorunun cevabını almak için ülkemizde temsilcisi olarak hizmet vermekte olan; Anadolu Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri ile kontak kurmanız yeterli olacaktır. Anadolu Yurt Dışı Danışmanlık Hizmetleri size sadece bilgi vermekle kalmayacak, aynı zamanda Malta Dil Okulları aracılığı ile alacağınız İngilizce eğitiminiz sırasında, eğitiminiz sürecince her konuda yardımcı ve destekçiniz olacaktır.

Malta Dil Okulları Kayıt

Malta Nerede sorusu gibi, Malta Dil okullarına kayıt konusu da kafanızı kurcalayacak soru işaretlerinden biridir. Maltadaki Dil Okulları kayıt için yaş, eğitim durumu ya da İngilizce seviyesi gibi zorunluluklar öne sürmemektedir. Uzman konusunda deneyimli ve İngiltere’den gelen eğitim görevlileri ile her yaştan öğrenciye eğitim durumuna ya da İngilizce bilgisine bakılmadan en kaliteli ve modern bir şekilde İngilizce eğitimini vermektedir.

http://www.maltadilokul.com