Yurtdışı Athena Çalışması

Nerede: Avustralya: Sydney

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: Athena Yurtdışı Eğitim Campion College, Avustralya’nın ilk liberal sanatlar okulu ile ortaklığa girmiştir. Bu küçük, Katolik kurum, tüm fakülte ve yönetim adına göre öğrencileri tanıyorum kişiselleştirilmiş eğitim sağlar. Onlar, işi incelemek ve Avustralyalı öğrencilerle birlikte yaşamak gibi öğrenciler de Avustralya kültürüne daldırma garantili olacak. Tarih, Edebiyat, Bilim, Felsefe, İlahiyat ve Latince: Kurslar aşağıdaki konularda sunulmaktadır.

Genel Bakış: Athena Study Abroad geri olması amaçlanmıştır ne yurtdışında çalışma getirmek için bir çaba geliştirilmiştir – bilgili, sevecen profesyoneller tarafından tasarlanan gerçek, kültürel daldırma programları. Athena’nın Sidney kampüsü ülkenin ilk Liberal Sanatlar üniversite olduğunu bir one-of-a-tür Avustralyalı kolej bulunmaktadır.

Ayar Açıklama: Sydney dört milyon kişi nüfusu ile Avustralya’nın önde gelen şehir ve Avustralya’da en büyük ve en eski kentidir.

Sidney 1788 Bugün ilk Avrupa yerleşim beri kıyılarına göçmenleri ve ziyaretçileri hem çizim olmuştur, Sidney bunu heyecan verici ve ödüllendirici yaşamak için şehir ve çalışma yapma, insanların bir kozmopolit karışımına sahiptir.

Program Değeri: Programa dahil Neler?

Öğretim
Konut (ailelerimiz / yurt)
Yemekler
Saha gezileri / geziler
Resident Müdürü
(Dizüstü bilgisayarlar için WiFi dahil) internet hizmetleri
Kampüs kütüphanesi
Yerinde yönelim
Havaalanı karşılama
Haftalık resmi yemekleri
Athena sadaka programına Katkı
Benzersiz kişiselleştirilmiş hizmet
Program Maliyet: dönem başına 16.990 $

Konular: Klasikler, İngiliz Edebiyatı, Yabancı İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Tarih, Matematik, Felsefe, Fen-Diğer, İlahiyat

Avustralya Uluslararası Öğrenci Değişim

Nerede: Avustralya: Canberra

Ne zaman: Akademik Yıl

Müfredat Önemli: Avustralya Uluslararası Öğrenci Değişim katılımcılar genellikle çalışma seçtikleri ülkede faaliyetleri geniş bir yelpazede paylaşmak. Öğrenciler, kendi dil becerilerini geliştirmek eğitimlerini genişletmek ve genellikle seçtikleri ülkenin çeşitli ekstra müfredat spor, müzik, sosyal ve akademik takipçiliği katılmak.

Genel Bakış: Öğrenciler bir ailenin yanında yaşayan ve bir dönem ya da yıl okula kendi İngilizce dil veya diğer dil becerilerini geliştirmek.

Ayar Açıklama: Öğrenciler Avrupa, Avustralya, İskandinavya, Amerika Kanada’da kendi seçtikleri ülkede Lisesi veya Koleji eğitim.

Program Değeri: Öğrenciler, uluslararası bilet ücretlerine, ev sahibi aile seçimi, idari ve öğrenci destek hizmetleri kapsayan bir dönem ya da yurtdışında yılı için ücret ödemek

Program Maliyet:

Konular: Eğitim

Binghamton Üniversitesi

Nerede: Avustralya: Perth

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Binghamton Üniversitesi değişimi ve Perth Murdoch Üniversitesi’nde yurt dışında eğitim programlarına, Batı Avustralya, öğrencilere araştırma ve eğitim yanı sıra üstün öğrenci hizmetleri için mükemmellik için uluslararası bir ün kazanmıştır kurumlarında öğrenim için eşsiz bir fırsat sunuyoruz samimi ve rahat bir ortam ve güzel doğal çevresi.

Genel: Çalışmanın Alanları Aborijin ve Asya çalışmaları, biyolojik ve çevresel çalışmalar, deniz bilimi, işletme, iletişim ve medya çalışmaları, yaratıcı yazma, ekonomi, tarih, edebiyat, psikoloji, sosyoloji, kadın çalışmaları ve daha fazlasını içerir.

Ayar Açıklama: alan Geniş Swan Nehri Hint Okyanusu girer, Murdoch onun kaldırım kafeleri ve sokak sanatçıları ile, Perth, Batı Avustralya başkenti kentin kozmopolit bir ortamda ve Fremantle liman kenti hem kolay erişime sahiptir.

Program Değeri: Katılımcılar normal üniversite kurslarına kayıt ve Avustralya ve diğer uluslararası öğrencilerle Öğrenci Köyü’nde kampüste yaşıyor. Murdoch Uluslararası Ofis, mükemmel destek sağlar ve Avustralya Outback geziler düzenlemektedir.

Program Maliyet:

Konular: Asya Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Biyoloji Genel, İletişim Bilimleri ve Bozuklukları, Çevre Bilimleri, Çevre Çalışmaları, Matematik, Fen-diğer

New Orleans Üniversitesi

Nerede: Avustralya: Lismore

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Highlights: Öğrenciler iki dünyanın en iyi var; uzakta büyük şehirlerin dikkat dağıtıcı çalışma, ama Avustralya’nın en iyi plajları, yağmur ormanları ve kırsal bazı eşsiz doğal güzellikleri bir ortamda, gerekirse onlara kolay erişim.

Genel Bakış: Bu anda, biz nedeniyle bizim değişim sayısında bir dengesizlik Southern Cross Üniversitesi öğrencileri gönderemezsiniz. Biz yolda bu arkasını yakında umuyoruz. Birkaç ay içinde tekrar kontrol edin!

Ayar Açıklama: Lismore kampüsü muhteşem yağmur ormanları ve el değmemiş plajları ile ünlü bu pastoral bölgenin kalbinde yer almaktadır. Bu Byron Bay, Avustralya’nın önde gelen backpacker ve sörf destinasyonlarından biri mesafe çarpıcı içindedir.

Program Değeri: Avustralya gerçek kültürü, çevreyi ve misafirperverliği keşfetmek için fırsat eşsiz bir deneyim arıyorlar yurtdışında çalışma öğrenciler için popüler bir hedef. SCU öğrencilere Avustralya en, adresten sonra New South Wales kuzey kıyılarında aranan kaliteli bir akademik programı incelemek için bir fırsat sunuyor.

Program Maliyet:

Konular: Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar

Griffith Üniversitesi

Nerede: Avustralya: Queensland

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: öğretim ve araştırma mükemmellik için uluslararası bir üne sahip yenilikçi, ileri görüşlü kurum.

Genel Bakış: Öğrenciler kendi derecesi parçası olarak Griffith az bir veya iki yarıyıl için öğrenim görebilirler. 5 kampüs ve kapsamlı bir kurs yelpazesi seçin.

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Yönetim Rekreasyon Parkı İdaresi Konaklama-Turizm ve Spor, Sanat ve Güzel Sanatlar, Asya Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Biyoloji Genel, Biyomedikal Bilimler, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, Bilgisayar Bilimleri, Ceza Adaleti Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Tasarım, Ekonomi, Eğitim, Mühendislik Konu, İngilizce İkinci Dil, Çevre Yönetimi, Çevre Çalışmaları, Film Radyo ve Televizyon, Maliye, Gıda Bilimi ve Beslenme, yabancı İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Grafik Tasarım gibi , Sağlık Bilimleri, İnsan Kaynakları Yönetimi, Beşeri Konu, Bilgi Sistemleri, Disiplinlerarası, Uluslararası İlişkiler, Kinesiyoloji ve Egzersiz Bilimi, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Medya Prodüksiyon, Müzik, Hemşirelik, Eczacılık, Fotoğrafçılık, Psikoloji

Tasmania Üniversitesi

Nerede: Avustralya: Hobart, Launceston, Tazmanya

Ne zaman: Yıl Yuvarlak

Müfredat Önemli: Burs uluslararası öğrenciler için kullanılabilir

Genel Bakış: Bu burslar tüm uluslararası tam ücret ödeyen öğrenciler için mevcuttur. Düzeni özellikleri şunlardır: Başarılar yıl dahil kurs süresince kayıtlı öğrenim ücretleri,% 25 azalma • Sağlanması. Öğrenciler burs devam etmek için UTAS ile çalışmaları sırasında tatmin edici notlar korumak için gereklidir. • Böyle Tıp ve Psikoloji Lisans Lisans gibi birkaç istisna ile tüm lisans ve lisansüstü ders derece için kullanılabilir. • Vakıf Çalışmaları Programı (FSP) için kullanılabilir. • Alınan tüm uygulamalar otomatik olarak burs uygunluğu açısından değerlendirilir. Yeterli akademik liyakat ile öğrenciler kendi teklif ile bildirilir. Başvuru anda çalışmalar nihai sonuçlar Uluslararası Ofisi tarafından alınana kadar burs değerlendirme oluşamaz dikkat etmelisiniz tamamladıktan. • Dönem 1 ve Dönem 2 alımları için kullanılabilir. • İkincil, diploma veya lisans düzeyinde akademik başarı dayanarak.

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Çevre Çalışmaları

Boston Üniversitesi

Nerede: Avustralya: Sydney

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Sydney Staj Programı, güzel, kozmopolit Sidney, Avustralya, Pasifik Rim merkezlerinden birinde çalışma ve iş yarıyıl sunuyor. Bu program, edebiyat, film, kitle iletişim araçları, siyaset, ekonomi ve sanat gibi modern dünyada Avustralya’nın dinamik tarihinin kurs, çağdaş kültür, ve bir yerde, profesyonel bir staj birleştirir. Dersler önde gelen Avustralyalı üniversite ve sanayi çekilen fakülte tarafından Boston Üniversitesi Sydney Merkezi’nde verilmektedir. Bir dönem başarı ile tamamlayan öğrenciler 16 Boston Üniversitesi kredi kazanmak.

Genel Bakış: Ayrıca üç seçmeli derslerden birini alırken programın altı haftalık çekirdekli bitirildikten sonra, öğrenciler, dört gün haftada, tam zamanlı çalışan, daha Sidney bölgesinde kuruluşlarla staj son sekiz hafta geçirmek.

Ayar Açıklama: Sidney Staj Programına kayıtlı öğrenciler University of Sydney ve Teknoloji, Sydney Üniversitesi yakınında, UniLodge ve Australand ev sahipliği olacak (UTS). Her iki öğrenci yurtları Boston Üniversitesi’nin sınıf ve idari merkezi UTS bir beş dakikalık yürüme mesafesindedir ve Darling Harbour, Chinatown ve City Business District toplu taşıma araçlarına kolay erişim imkanı sunmaktadır.

Program Değeri: Sadece Boston Üniversitesi Uluslararası Programlar sunar: * Garantili, özelleştirilmiş stajlar
* Proje tabanlı akademik yönettiği stajlar

Program Maliyet:

Konular: Haberleşme Gazetecilik Kitle Medya, Ekonomi, Staj Programları, Siyaset Bilimi ve Siyaset

Gerçek Gap

Nerede: Avustralya

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, MayMester Ara Dönem, Bahar Dönemi, Yaz, Kış Dönemi, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: Sydney içine geldi ve ilk 5 gece için temel olacaktır konaklama yerleşmiş sonra, iş, vergi iadeleri ve Oz etrafında seyahat hakkında yararlı bilgiler kapsayacak işe ajansı bir oryantasyon alacaksınız. Ajans bir bütün 12 ay boyunca iş çeşitli erişim sağlayan Sydney en başarılı işe kurumlarından biridir! ajansı ekibi, bir iş bulmanıza yardımcı olmak için çalışacağız. Eğer sadece kalmak sırasında geçici istihdam istihdam olmasına rağmen Avustralya’da bir çalışma tatil vize olanlar için mevcut farklı işlerde çok sayıda bulunmaktadır. Ekip bu verenler, sizin ve becerilerini uygun bir iş sizi maç için çalışacağız. Çoğu kişi aşağıdaki işyerlerinde iş olsun; Misafirperverliği, çağrı merkezleri, ofis Temping, fabrika / depo, emekçi ve meyve toplama.

Genel Bakış: Avustralya’da tatil çalışan tam zamanlı arıyorsunuz? Yol boyunca bazı anlık çalışma ile seyahat? Ya da belki ikisi arasında bir şey ….? Sonra daha fazla kendinizi yormayın, biz sizin için ne arıyorsanız bizim Ultimate Aussie paketi sadece inanıyorum! Sydney’de eğlenceli ve parti olan gezi tekmelemek böylece Öncelikle, biz sizin gibi düşünen, genç gezginler bir sürü ile Oz yerleşti alırsınız. Bizim tanıtım paketi Bondi Beachouse YHA, Aussie hisler hissetmeye nihai yerde 5 gece içerir. Biz sosyal daire dizildi sonra, biz o zaman iş bulma ile dizildi alırsınız. Sen iyi vakit geçiriyor, en önemlisi istihdam hakkında bilmeniz gereken tüm ülkede seyahat ve açıklamak için bir yönlendirme alırsınız!

Açıklama Ayar: Avustralya nedeniyle görmek ve yapılacak şeyler onun geniş her yıl çok sayıda ziyaretçi çekmektedir. değişen manzara sörf ve beyaz su rafting, trekking ve kayak için birçok güzel konumlar ve fantastik aktiviteler sunuyor. Yanı sıra doğal güzellikleri gibi, Avustralya’nın en kozmopolit şehirler sanata, spordan kültürel cazibe geniş bir yelpazede sunuyoruz. Avustralya büyük bir ülke boyutu bilge, ve bu nedenle seyahat ve çalışma için mükemmel bir ortam yaratarak, çeşitli nüfusu ve manzara sunuyor.

Program Değeri: $ 13- $ 18 saatte bir genel kural olarak, gündelik işler mevcut aralıkları. Saat başına yaklaşık 20-30 $ – Nitelikli Temping pozisyonları daha fazla ödeme.

Program Maliyet:

Konular: Yönetim Rekreasyon Parkı İdaresi Sağlık Hizmetleri ve Hastane İdare-Ağırlama-Turizm ve Spor Genel Çalışmaları, Uluslararası Çalışmalar

Uluslararası Destek Hizmetleri

Nerede: Avustralya: Sydney

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Uluslararası Destek Hizmetleri size ihtiyacınız varsa ek destek ile, bağımsız bir öğrenci olarak yurtdışında eğitim fırsatı verir. Uluslararası Destek Hizmetleri Avustralya’ya Uluslararası ziyaretçilerin bakım, güvenlik ve refah konusunda uzmanlaşmış, bağımsız, profesyonel bir organizasyondur.

Genel Bakış: Öğrenciler kendi seçtikleri üniversiteye doğrudan uygulanır. ISS birçok öğrenci bağımsız bir akademik programa başlamadan önce gerektiren ek destek hizmetleri ve şehir yönünü sağlar.

Ayar Açıklama: Sidney Avustralya’da bağımsız Yurtdışı Çalışması deneyim başlamak için harika bir yerdir. Sizi (ve okul ve aileleri) yeni bir ülkede tamamen yalnız olmanın stres giderici ederken, size bağımsız bir program özgürlüğü verir.

Program Değeri: Öğrenciler oldukça uygun olmayabilir toplam program için daha ihtiyaç duydukları hizmetler için ödeme, mevcut ek seçenekleri ile üç paket vardır.

Program Maliyet:

Konular: Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar